Nowości: TAU / ALBO I NIE

chrzescijanskie granie - logotyp

 

Luty 2016 rozpoczął się pięknie. Na półki Chrześcijańskiego Grania i na www.chrzescijanskiegranie.pl trafiły bardzo ciekawe pozycje. Długo oczekiwana płyta Tau oraz drugi już krążek zespołu Albo i Nie nie dadzą nam się nudzić w tym czasie… Nowe płyty nie tylko pomogą dobrze spędzić czas, ale wniosą dużo dobra w życie. Może mogą nawet pomóc w jego zmianie.

 

RESTAURATOR

 

TAU – RESTAURATOR

 

Po sukcesie płyty „Remedium” (Złota Płyta za ponad 10 tyś.egz.) Tau przedstawia nowy krążek „Restaurator”.Płyta jest dostępna na www.chrzescijanskiegranie.pl Kup płytę Restaurator na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

„Restaurator to inaczej Odnowiciel. Determinacja w poszukiwaniu prawdy o Bogu sprawiła, że ruszyłem drogą wiary w świadomy i dojrzały sposób. Od chaotycznego i nadgorliwego neofity aż po gorliwego i zrównoważonego naśladowcę Chrystusa, który jest rzeczonym Restauratorem. Przyglądając się ziemskiemu życiu Jezusa nie sposób przeoczyć krzyża, który jest integralną częścią Jego nauk. Tau, to inaczej krzyż, który symbolizuje cierpienie i poświęcenie bez którego nie możemy otrzymać daru zrozumienia drogi Miłości i Miłosierdzia w kontekście praw Ewangelii. Żyję w Nim i dlatego On działa przeze mnie. Wszyscy potrzebujemy odnowy duchowej, restauracji. Mocą Tego, który Jest. I nigdy nie jest za późno by jeszcze raz przyjrzeć się skomplikowanej Budowli jaką jesteśmy, a następnie starać się jak najdokładniej poznać jej najważniejsze wnętrze – Ducha.Słowa mogą burzyć, słowa mogą budować. Człowiek to jest Budowla – ja znam Restauratora.” Tau (21.10.2015 r.)

 

Więcej na temat płyty Restaurator można przeczytać na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

alboinie 14 spojrzen

ALBO I NIE – 14 SPOJRZEŃ

 

W Katowicach odbyła się premiera płyty 14 spojrzeń zespołu Albo i Nie. Album od kilku dni można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zespół Albo i Nie o płycie:”Płyta „14 spojrzeń” to 14 utworów w których spoglądamy na to czym żyjemy – na naszych najbliższych, na ludzi dookoła, w końcu także na miejsca i wydarzenia, które są w naszych sercach. Nasze myśli i emocję na papier przelał Piotr Adamski, który był autorem większości tekstów na płycie „Tak”; ale także tym razem na płycie znajdą się teksty Macieja Skrzypeckiego i Krzysztofa Jędrzejewskiego. Są oni poetami, z tekstami których potrafimy się identyfikować i którzy piszą o tym, co nam w duszy gra. Dodatkowo i na tej płycie znajdziemy piosenki, do których słowa napisali Wojtek i Michał. Tematyka utworów jest szeroka i nieco luźniejsza, niż na płycie „Tak”. Produkcji płyty podjął się Marcin Szwajcer, który wraz z Maćkiem Stachem nie bez ryzyka postawił na dynamikę i jakość dźwięku.”

 

Płyty zespołu Albo i Nie można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Może Ci się również spodoba