6RANO // O zespole

6Rano - zespół

 

6RANO – WWW:

www.6rano.kdm.pl

ZAPROŚ 6RANO NA KONCERT, SPOTKANIE:

tel: Robert Chruszcz, +48 601-134-268

mail: 6ranoo@gmail.com

FACEBOOK:

www.facebook.com/6.RANO

KANAŁ YOUTUBE:

youtube

 

6RANO – bio

Zespół istnieje od 2009 roku. Przez 6 lat powstało (i ciągle przybywa) tony autorskiego materiału. Od początku działalności grywamy małe i duże koncerty. Można nas zobaczyć na festiwalach; w klubach i raz w miesiącu w centrum Warszawy na Kościele Ulicznym.

Muzyka w której się poruszamy to gitarowy rock, który ma coś z małego dziecka rozkręcającego telewizor pod nieobecność rodziców (oczywiście bez instrukcji). Staramy się szukać inspiracji w sobie samych, nie bać się własnego kształtu duszy i naszej słowiańskiej natury, bo szukanie na zewnątrz prowadzić może do usług bardziej przypominających kserowanie niż tworzenie. Teksty w sposób bezpośredni i zrozumiały przedstawiają naszą wizję pojmowania zwykłej ludzkiej egzystencji i relacji ze Stwórcą, co staramy się opowiadać ze rozumieniem. Wiedząc jak wiele zawdzięczamy Bogu unikamy śpiewania o niczym.

 

6RANO – motto

”Jesteśmy Tobą, kiedy budzisz się rano. Jesteśmy Twoim wyrazem twarzy, Twoją fryzurą po przebudzeniu. Jak lustro odbijamy Twoje myśli, Twoje oczekiwania, plany o sławie, o szczęściu, myśli o tym jak bardzo boisz się porażki. Zachęcamy do wzięcia odpowiedzialności za swoje życiowe wybory, bo nawet jak jest bardzo nie fajnie – śpiewamy – że przecież można zacząć wszystko od nowa. Możesz zostawić swoje dawne życie i zrozumieć że świat nie jest stworzony dla Ciebie, ale ty dla świata stworzony zostałeś.”

 

6RANO - próba

6RANO – skład

Łukasz Nowicki – śpiew i gitara elektryczna/akustyczna
Kuba Kopeć – gitara elektryczna i śpiew
Robert Chruszcz – gitara basowa
Maciek Muszyński – perkusja i śpiew

 

6RANO – muzycznie

2011- płyta CD – „Po co”
2014- płyta CD wybrane pieśni Głosu Wiary i Śpiewnika Pielgrzyma – „Witamina”
2015- Hymn Tygodnia dla Jezusa w Warszawie – „Szanta”
2016- oficjalny klip – „Czy Ty?”

Utworów możecie posłuchać też tu: 6rano.bandcamp.com