EKS feat. Wieczny – Z Tobą być // premiera teledysku

Wieczny gościnnie w teledysku EKS – „Z Tobą być”. Kawałek pochodzi z najnowszej płyty „Więcej niż rap”. W swojej twórczości EKS, czyli Jerzy Ledziński pragnie dzielić się tym wszystkim co sam przeżywa, doświadcza aby inni ludzie mogli w jego muzyce odnaleźć siebie, ale przede wszystkim Boga.

 

EKS pochodzi z Giżycka urodzony w roku 1985. Zaczął pisać i tworzyć w roku 2001. W roku 2005 jego życie zmieniło swój bieg i otworzył serce na Boga. Od tamtej pory jego rap można sklasyfikować jako tzw. rap chrześcijański. Najnowsza płyta to już trzecia w dorobku artysty. Poprzednie to „Per aspera ad astra” (2007) oraz „Efekt Motyla (2009). Najnowszy krążek premierę miał 5 kwietnia 2015 roku, a 20 proc. dochodu z płyty przeznaczone jest na cele charytatywne. Raper jeszcze nie zdecydował jakiej organizacji przypadnie pomoc, ale jest pewien, że to dobry krok. Na facebooku prosi swoich fanów o pomoc w wyborze odpowiedniej instytucji lub konkretnej osoby. Więcej info na stronie: www.wiecejnizrap.pl

 

Świadectwo życia Wiecznego (Łukasza Wieczorka) obejrzeć możecie w materiale zrealizowanym przez Gospel Box – polecamy też jego stronę w naszym serwisie.

 

 

Może Ci się również spodoba