Gwiazdy muzyki CCM zagrały w ścieżce dźwiękowej filmu „Chata”!

Chata - film już 10 marca

„Chata” wchodzi od polski kin! Równie ciekawa jak film jest ścieżka dźwiękowa – nagrana przez gwiazdy muzyki CCM. For King & Country, Hillsong United, Skillet, Lady Antebellum, Lecreae – to tylko niektóre zespoły, które usłyszycie. Film już 10 marca wchodzi do polskich kin. Polecamy!

Zobacz też: Najlepszy koncert ever. Bądź jak Jezus 2016 za nami [relacja]

Wydany na potrzeby promocji „Chaty” soundtrack zawiera wyłącznie oryginalne utwory współczesnych gwiazd muzyki CCM. Wśród wykonawców pojawili się też zdobywca Grammy, raper Lecrae, znakomity zespół uwielbieniowy Hillsong United czy Skillet, którzy na potrzeby filmu nagrali specjalną wersję utworu „Stars”. Zaśpiewają dla was między innymi, kilkukrotnie nagrodzona Grammy piosenkarka Kelly Clarkson oraz nominowany do tej nagrody artysta soulowy Aloe Blacc.

Na płycie znajdują się również utwory utytułowanego muzyka country Dierksa Bentleya, uzyskującej co chwilę status platynowej płyty artystki country Lady Antebellum, dwukrotnie nagrodzonych Grammy for King & Country, a także nominowanego do Grammy zespołu rockowego Needtobreathe (Feat. Lauren Daigle).

Na soundtracku znalazło się aż czternaście wyjątkowych utworów. Pośród nich uduchowiony „Keep Your Eyes on Me” duetu Tim McGraw i Faith Hill, którzy są na co dzień małżeństwem. Utwór ten służy również za motyw przewodni filmu i został umieszczony w oficjalnym zwiastunie „Chaty”.

 

Mimo korzystania z dziesiątek różnych pomysłów muzycznych, wszystkie utwory wpisują się w przesłanie opowiadanej w „Chacie” historii i będą służyły publiczności za wisienkę na torcie w oglądaniu tego wyśmienitego filmu.

 

CHATA – ZARYS FABUŁY:

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Może Ci się również spodoba