Kanaan nagrywa „Trzy sny” – zobacz jak możesz zdobyć zaproszenie!

Kuba Kornacki zapowiada – nagrywamy „Trzy Sny” live! Już 3 maja 2017 odbędzie się specjalny koncert zespołu Kanaan, na który będzie można dostać się tylko za zaproszeniami. Posłuchajcie jak możecie je zdobyć!

Zespół KANAAN zadebiutował w grudniu 2011. Kanaan kilka lat temu został wybrany Debiutem 2013 roku. Wtedy wydał też płytę „TATO”, która łączyła różnorodne style muzyczne. „Trzy Sny” będzie drugim krążkiem w dorobku zespołu. Zobacz też : „TRZY SNY” w Warszawie (relacja z koncertu)

„Nowy repertuar to bardzo intymna duchowa podróż. Słuchacze na pewno znajdą w niej bez trudu ślady moich muzycznych fascynacji: Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau, Sting, Adam Nowak i zespół Raz Dwa Trzy – to artyści, których wrażliwość i wyobraźnia są tą krainą, w której najlepiej się czuję. Teksty, zdaniem niektórych, „mają uzasadnioną pretensję do bycia poezją”. Ale nie jest to poezja tkliwa. Ktoś stwierdził, że „trafia go ona prosto w serce i wypływa oczami”. Mam nadzieję, że właśnie taka ona jest. Do-tkliwa.”  – Kuba Kornacki

Aby zdobyć zaproszenie wystarczy napisać krótką wypowiedź (max. 10 słów) o tym z czym się Tobie kojarzy muzyka zespołu. Gotową wypowiedź wystarczy wysłać na adres: managerkanaan@gmail.com. Wśród nadesłanych tekstów zostanie wybranych kilka, których autorzy otrzymają zaproszenia.

I ty możesz zaprosić ich na koncert, spotkanie:

Katarzyna Leszczyńska
managerkanaan@gmail.com
tel. 602636405

FACEBOOK:
www.facebook.com/kubakanaan

Płytę zespołu Kanaan można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

Kanaan - Trzy sny

Może Ci się również spodoba