Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

18. Festiwal Pieśni Sakralnej – Grójec

2017/05/26

18. Festiwal Pieśni Sakralnej - Grójec

18. Festiwal Pieśni Sakralnej odbędzie się 26 maja 2017 (piątek) w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu. Festiwal jest organizowany corocznie i biorą w nim udział dzieci oraz młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół wyższych z całej Polski. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział blisko 300 osób, a w tym roku przewidujemy jeszcze większe zainteresowanie tym wydarzeniem.

 

Ideą Festiwalu jest propagowanie piosenki religijnej jako formy ewangelizacji, prezentacja umiejętności oraz artystycznego dorobku oraz ożywienie religijnego ruchu artystycznego i integracja środowiska młodzieży chrześcijańskiej.

Do udziału organizatorzy zapraszają  zespoły, chóry i schole oraz solistów wykonujących muzykę religijną i sakralną. Uczestnicy są oceniani i nagradzani w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy to przedszkolaki, a bardzo dużym powodzeniem cieszy się kategoria szkół podstawowych. Starsi uczestnicy występują w kategorii ‚gimnazjum’, oraz ‚powyżej gimnazjum’. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody, a zwycięska schola lub chór wchodzi w posiadanie dodatkowej nagrody Grand Prix – Złotej Harfy, która jest nagrodą przechodnią.

18. Festiwal Pieśni Sakralnej – zgłoszenia:

„Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na Festiwal Pieśni Sakralnej, gdzie z pewnością będzie można posłuchać wspaniałych interpretacji i występów naszych uczestników w zakresie muzyki religijnej, gospel i sakralnej. ” – piszą organizatorzy

Zainteresowani uczestnictwem w festiwalu mają czas do 21 kwietnia 2017. Na stronie internetowej www.festiwal-grojec.pl można znaleźć regulamin oraz kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić i wysłać na podany na stronie adres. Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie (@fps_grojec).

18. Festiwal Pieśni Sakralnej odbywa się pod Patronatem Starosty Grójeckiego, a jego głównym sponsorem jest Powiat Grójecki. Patronat medialny objął m.in. nasz serwis oraz Chrześcijańskie Granie.

Szczegóły

Data:
2017/05/26
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Festiwal Pieśni Sakralnej – Grójec
Strona internetowa:
http://www.festiwal-grojec.pl

Miejsce

Grójec – Parafia Miłosierdzia Bożego
Jana Pawła II 24
Grójec, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo