Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

2 TM 2,3 (Tymoteusz) – Wrocław // koncert akustyczny

2015/03/11

Darmowy
Tymoteusz - koncert 11 marca

Zespół 2 Tm 2,3 (Tymoteusz) rusza w kolejną wielkopostną trasę akustyczną. Tym razem będzie to czas wyjątkowy, gdyż koncerty promują pierwszą od 5 lat płytę zespołu. „Źródło” ma ukazać się 21 marca 2015 roku. Tymczasem zapraszamy na koncert 11 marca 2015 o 19.30 do Wrocławia. Kościół Uniwersytecki pw. Najświętszego Imienia Jezus, pl. Uniwersytecki 1. Wstęp wolny.

 

Jak pokazały ostatnie koncerty Tymoteusza w klubie Palladium – ta superformacja ma się bardzo dobrze. Tłumy, które zgromadziły się na ich występach są najlepszą wizytówką. Nowy materiał został nagrany już w zeszłym roku, a cześć utworów można było usłyszeć na akustycznych koncertach grupy – m.in. „Wszystkie moje źródła są w Tobie”. Z okazji zapowiedzi premiery krążka zespół umieścił nowy kawałek „Eli Eli Lema Sabachtani”.

 

 

Zespół został założony w 1996 roku przez muzyków polskiej sceny alternatywnej m.in. Roberta „Litzę” Friedricha (Acid Drinkers, Flapjack), Tomka Budzyńskiego (Armia), Darka „Maleo” Malejonka (Houk, Maleo Reggae Rockers), Marcina Pospieszalnskiego. Teksty swoich utworów oparli właściwie wyłącznie na Biblii (sporadycznie też na tekstach Ojców Kościoła), wplatając często strofy w języku hebrajskim i aramejskim. Zdobyli ogromną popularność płytami „Przyjdź”, „Pascha 2000″, „Amen” czy „888”. Muzycznie przedstawiają całe bogactwo osobowości i talentów muzyków uczestniczących w projekcie – od folkowych, akustycznych przez ciężkiego rocka, aż po punk i reggae.

 

 Zobaczcie też inne koncerty Tymoteusza >>>

 

W składzie zespołu grają aktualnie tacy muzycy jak:

Tomasz Budzyński – głos
Darek Malejonek – głos i gitara
Angelika Korszyńska-Górny – głos i fortepian
Robert Friedrich – gitara
Robert Drężek – gitara
Krzysztof Kmiecik – kontrabas
Mariusz Puchłowski – instr. dęte
Kacper Rynek – perkusja
Beata Polak – instr. perkusyjne
Noemi Górny – wiolonczela

Zapraszamy też do kupienia płyty 2 TM 2,3 – Koncert w Teatrze >>>

Szczegóły

Data:
2015/03/11
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

2 tm 2,3
Strona internetowa:
www.2tm23.art.pl

Miejsce

Kościół Uniwersytecki pw. Najświętszego Imienia Jezus
pl. Uniwersytecki 1 Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo