Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

6. Otwockie Warsztaty Śpiewu Liturgicznego – Otwock

2018/05/18 - 2018/05/20

110 PLN – 199 PLN
Otwockie Warsztaty Śpiewu Liturgicznego

Przed nami 6. edycja Otwockich Warsztatów Śpiewu Liturgicznego organizowanych przez chór Melodeus przy współpracy z Parafią Zesłania Ducha Świętego w Otwocku. Do tej pory uczestniczyło w nich kilkaset osób z całej Polski, pasjonujących się muzyką wielogłosową. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018 (zapisy>>>). Chrześcijańskie Granie objęło patronatem to wydarzenie. 

W trzydniowych zajęcia zakończonych koncertem rokrocznie bierze udział kilkudziesięciu chórzystów. W minionych latach warsztaty prowadzili uznani dyrygenci i kompozytorzy tego nurtu, m.in.: Piotr Pałka, Paweł Bębenek, Marcin i Lidia Pospieszalscy, Hubert Kowalski, Katarzyna Młynarska oraz Sławomir Witkowski.

Zobacz też: Muzyka Chrześcijańska – TOP 10 marca 2018 [LISTA]

6. Otwockie Warsztaty Śpiewu Liturgicznego – program:

Tegoroczna edycja  zostanie wzbogacona o warsztat gitarowy z Robertem Cudzichem oraz zajęcia wokalne z tzw. muzyki uwielbieniowej. Nad całymi warsztatami będzie czuwać ponownie kompozytor, dyrygent i muzyk Marcin Pospieszalski. Zajęcia z emisji głosu poprowadzi instruktorka śpiewu, Anna Szaja.

Warsztaty odbywać się będą od 18 do 20 maja 2018 w Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów w Otwocku. Całość zakończy uroczysty koncert, w którym udział wezmą uczestnicy zajęć oraz profesjonalni muzycy. Zapisy na stronie www.melodeus.com.pl

Otwockie Warsztaty Śpiewu Liturgicznego wpisały się już na stałe w cykl imprez poświęconych temu gatunkowi muzycznemu organizowanych w całej Polsce.

Szczegóły

Start:
2018/05/18
Koniec:
2018/05/20
Koszt:
110 PLN – 199 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Melodeus
Strona internetowa:
www.melodeus.com.pl

Miejsce

Otwock – Dom Rekolekcyjny oo. Pallotynów
Stefana Żeromskiego 6
Otwock, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo