Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Agnieszka Musiał akustycznie – Warszawa / koncert chartytatywny

2017/11/19

Darmowy
Agnieszka Musiał błogo cartias

Caritas Archidiecezji Warszawskiej zaprasza na koncert charytatywny z okazji I Międzynarodowego Dnia Ubogich. W niedzielę 19 listopada o godzinie 19.00 w sanktuarium św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie z kameralnym, akustycznym recitalem wystąpi Agnieszka Musiał. Wstęp – co łaska.

Autorka tekstów i kompozytorka, wykładowca wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach, wokalistka zespołu New Life’m, która w maju wydała swój pierwszy autorski album BŁOGO [kup tutaj]

Płyta została świetnie przyjęta zarówno przez fanów Agnieszki, jak i recenzentów. Znajdziemy na niej bardzo osobiste teksty oraz muzykę z pogranicza jazzu, popu i world music. Chrześcijańskie Granie poleca!

Na terenie parafii przy ul. Żytniej Caritas AW prowadzi jadłodajnię dla ubogich, schronisko dla bezdomnych kobiet i mężczyzn oraz łaźnię i magazyn odzieżowy. Z pomocy świadczonej w tym miejscu korzysta codziennie ponad 300 osób.

Agnieszka Musiał BŁOGO

19 listopada 2017, godz. 19.00
Sanktuarium św. Faustyny, ul. Żytnia 1, Warszawa
śpiew: Agnieszka Musiał
piano: Tomasz Kałwak

Szczegóły

Data:
2017/11/19
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Caritas Archidiecezji Warszawskiej

Miejsce

Warszawa – Sanktuarium św. Faustyny
Żytnia 1
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.