Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Albo i Nie – Poznań / Cafe Misja CK Fara

2016/11/13

10 PLN
albo i nie

W niedzielę, 13 listopada 2016 o 19:00 w Poznaniu (Cafe Misja CK Fara, ul. Gołębia 1) wystąpi zespół „Albo i Nie”. Bilety do kupienia w kawiarni – 10 zł.

 

Zespół Albo i Nie to czterech wyjątkowych muzyków, których twórczość można zdefiniować krótko: piosenka pozytywna pod każdym względem. Mają na swoim koncie już dwie wyjątkowe płyty oraz wiele nagród zdobytych na różnych przeglądach i festiwalach. Szerszej publiczności dali poznać się w 2014, kiedy to walczyli o półfinał programu Must Be The Music. Teraz nareszcie po dłuższej przerwie wracają do Poznania! Bilety na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie będą już niedługo dostępne w Cafe Misja. Serdecznie zapraszamy!
Bilety wstępu: 10 zł – do nabycia w Cafe Misja od 28 października.

 

Zespół Albo i Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym:I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. W 2015 roku zagrali w Koncercie Premier podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie, a 30 stycznia 2016 ukazuje się ich drugi krążek – 14 spojrzeń.

Kup dobre płyty na www.chrzescijanskiegranie.pl

Zaproś ich do siebie:

koncertTY_zaproszespol2_750-100

 

Szczegóły

Data:
2016/11/13
Koszt:
10 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Albo i Nie
Strona internetowa:
http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/albo-i-nie-zespol/

Miejsce

Poznań – Cafe Misja CK Fara
Gołębia 1
Poznań, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo