Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Antonina Krzysztoń – Dobrym Miejsce (Warszawa) // koncert „Dziękuję za Miłość” [dodatkowy termin]

2016/02/13

Antonina Krzysztoń - Dobre Miejsce

Z powodu wielkiego zainteresowania fanów Dobre Miejsce oraz Antonina Krzysztoń zdecydowali się na dodatkowy koncert „Dziękuje za miłość”. W sobotę – 13 lutego 2016 o 19.00 artystka zagra w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na warszawskich Bielanach.

Bilety na walentynkowy koncert zostały wyprzedane całkowicie, mieliśmy wiele telefonów z prośbą o znalezienie jeszcze dodatkowych miejsc, dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie jeszcze jednego koncertu Antoniny, dzień przed” – mówi Marcin Królak, manager ds. kultury w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce

Termin dodatkowego koncertu: 13 lutego (niedziela) A.D.2016, g. 19:00, bilety 45 zł. Na Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 18:15.

BILETY NA KONCERT ANTONINY KRZYSZTOŃ – 13 lutego 2016, godz. 19.00 KUPICIE TUTAJ >>>

BILETY INTERNETOWO W SPRZEDAŻY TYLKO DO PIĄTKU 12 LUTEGO do 20.oo. BILETY BĘDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ RÓWNIEŻ GODZINĘ PRZED KONCERTEM W SKLEPIE CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE!

Mistyczna pieśniarka wystąpi wraz z zespołem prezentując zarówno nowy jak i przekrojowy repertuar. Nie słucha Madonny i nie pochwala Nergala. Bo Antoninę Krzysztoń interesuje wypełnianie dźwiękami leju po popkulturowej bombie.

Antonina Krzysztoń w ciągu 30 lat wydała kilkanaście płyt studyjnych, koncertowych w tym z pieśniami postnymi pt.Pieśni postne oraz na Boże Narodzenie: Kolęda domowa a nad śnieg wybieleję. W 1993 roku otrzymała Złotą płytę za album Takie moje wędrowanie. W tym czasie, aby zdobyć Złotą płytę należało sprzedać ponad 100 tyś egzemplarzy albumu. Popularność artystce przyniosło pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki za piosenkę Perłowa Łódź (listopad 1993). Antonina Krzysztoń współpracowała też przy projektach innych artystów, m.in. z Michałem Lorencem, Leszkiem Możdżerem, Marcinem Pośpieszalskim, Joszko Brodą.Podczas koncertu w Dobrym Miejscu artystka zaprezentuje utwory głównie z albumu „Kiedy przyjdzie dzień”.

 

Bilety można kupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3 (pon-czw, 9.00 – 16.30), na recepcji Dobrego Miejsca (wejście A, codziennie 8.00 – 20.00) oraz przez  internet już dzisiaj!  Bilet/y zakupione on line należy odebrać minimum 15 minut przed koncertem w sklepie Chrześcijańskie Granie,Dewajtis 3 – wejście B, Warszawa.

Więcej informacji można znaleźć również na stronie www.dobremiejsce.org

Szczegóły

Data:
2016/02/13
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.