Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bartek Grzanek – Warszawa // koncert w Oratorium św. Jana Bosko

2016/02/06

Darmowy
Bartek Grzanek - koncert w Oratorium

Bartek Grzanek to niezwykle utalentowany, charyzmatyczny gitarzysta, obdarzony również wyjątkowo ciepłym głosem. Już 6 lutego o 19.00 zagra na warszawskiej Pradze w Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53). Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

Muzyk doskonale łączy partie gitary oparte na feelingu i ekspresji z pełnym emocji śpiewem. Kiedy dodamy do tego, że jest kompozytorem i autorem tekstów, otrzymamy obraz wszechstronnego i kompletnego artysty, co dziś jest rzadkością na polskim rynku fonograficznym. Bartek Grzanek wcześniej dał się zapamiętać jako lider rockowej grupy Tosteer oraz uczestnik programów The Voice of Poland i Mam Talent. Teraz prezentuje się nam w autorskim solowym projekcie, który dla wielu osób śledzących jego poczynania może być niemałym zaskoczeniem.

 

Polecamy też relację z ostatniego Uwielbienia na Pradze, które organizowało Oratorium oraz fundacja „Chrześcijańskie Granie”

Szczegóły

Data:
2016/02/06
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej

Miejsce

Oratorium salezjańskie Kawęczyńska – Warszawa
Kawęczyńska 53
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.