Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Betlejem w Krakowie 2017 / TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Mate.O, Piotr Cugowski

2017/01/27

40 PLN - 80 PLN
Betlejem w Krakowie 2017

Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. – zapowiadają organizatorzy cyklu koncertów Betlejem w Polsce. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady. W Krakowie już 27 stycznia 2017 o 19.00 wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O

Zobacz też: Kanaan – Gdynia / koncert kolęd Największy Skarb świata

 

Bilety dostępne na: bilety24.pl oraz w zainteresowanych parafiach.

Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy – jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast. – zapowiadają organizatorzy.

Prowadzenie: Marek ZAJĄC

Produkcja: Adam Guzdek Piotr Nazaruk

Czas trwania koncertu: ponad 2 godziny

Patronat honorowy

Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

Patronat:

Konferencji Episkopatu Polski

Kardynała Stanisława Dziwisza – Metropolity Krakowskiego

Telewizji Polskiej

Koncerty to okazja do spotkania się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”. Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych. Więcej na www.betlejemwpolsce.pl

Bilety dostępne na: bilety24.pl oraz w zainteresowanych parafiach.

Betlejem w Krakowie 2017 – bilety w cenach:

40 zł (Strefa C)
60 zł (Strefa B)
80 zł (Strefa A)

Betlejem w Spodku - Katowice

fot. Wojciech Nowak / mat. promocyjne

Szczegóły

Data:
2017/01/27
Koszt:
40 PLN - 80 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Tauron Arena Kraków
Stanisława Lema 7
Kraków, Polska

Organizator

Fundacja Światło-Życie

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.