Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bogu Dźwięki 2017 – Białystok

2017/06/11

Darmowy
Bogu Dźwięki 2017

Tegoroczna edycja koncertu Bogu Dźwięki 2017 odbędzie się 11 czerwca 2017 r. o godz. 20.30 przed białostocką Katedrą. Poprzedzą koncert jak zwykle trzydniowe Wokalne Warsztaty Uwielbienia rozpoczynające się 8 czerwca o godz. 15.00 w Kinie TON w Białymstoku. Zapisy na Warsztaty odbywają się przez stronę internetową.

Koncert Bogu Dźwięki jest cykliczną imprezą (organizowaną w drugą niedzielę czerwca) w rocznicę pobytu na ziemi białostockiej Papieża Jana Pawła II i ustanowienia Metropolii Białostockiej. Pierwsza edycja odbyła się w 20-lecie ustanowienia Metropolii Białostockiej w 2012 roku. Koncert został bardzo dobrze odebrany przez publiczność, co skłoniło organizatorów do kontynuowania wydarzenia.

Koncert poprzedzają Wokalne Warsztaty Uwielbienia Bogu Dźwięki 2017, przygotowujące chętnych uczestników do wspólnego występu na scenie pod kątem wokalnym ale i formacyjnym, by śpiew stał się autentyczną modlitwą i świadectwem wiary. Warsztaty cieszą się coraz większym zainteresowaniem, także mamy zgłoszenia nie tylko z Białegostoku i najbliższych okolic, ale i z Polski.

Warsztaty i Koncert odbywają się pod kierownictwem muzycznym Piotra Kurstaka, autora tekstów i muzyki, założyciela i lidera Akademickiej Scholi Adonai przy białostockiej Katedrze. (Piotr jest także autorem projektu „Męka Pańska na gitarę, perkusję i piasek” – www.archibial.pl/pasja). Towarzyszą mu muzycy tworzący zespół instrumentalny i 35 osobowy chór stały oraz chór uczestników warsztatów.

Dorobkiem organizatorów jest nagrana i wydana płyta CD z czterema autorskimi utworami, z których jeden – „Serca gotowe”, stał się hymnem Archidiecezji Białostockiej na Światowe Dni Młodzieży 2016.

 

Strony internetowe:
www.BoguDzwieki.archibial.pl,
www.facebook.com/BoguDzwieki

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem ks. Abpa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego.

Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

Boże Ciało 2017

Szczegóły

Data:
2017/06/11
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Archidiecezja Białostocka

Miejsce

Białystok – Katedra
Kościelna 2
Białystok, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo