Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2015 – Gdańsk // Katolicy na Ulicy

2015/06/04

Darmowy

Kiedy znajdziesz drogocenny skarb, chcesz o nim opowiadać. Kiedy znajdziesz prawdziwą miłość, chcesz nią obdarzać innych. Kiedy znajdziesz nieprzerwaną radość, chcesz się nią dzielić z całym światem! Ci, którzy znaleźli najważniejszy skarb – prawdziwą Miłość, dającą nieskończoną radość, chcą podzielić się tym 4 czerwca 2015 roku w Boże Ciało. Tego dnia na Długim Targu w Gdańsku pod hasłem „Szczęśliwi jesteście!” odbędzie się tegoroczna edycja akcji Katolicy na Ulicy. Start o 16.30. Wstęp wolny.

W tym roku na Długim Targu zobaczymy prawdziwą eksplozję energii i radości. Wszystko to, byśmy we wspólnocie, przepełnieni szczęściem wewnętrznym, mogli uczcić ten wyjątkowy dzień – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. To spotkanie przy wspólnym śpiewie i tańcu co roku staje się przedłużeniem radości z tego, że Jezus Eucharystyczny wychodzi na ulice naszych miast.

 

Program akcji Katolicy na Ulicy:

16.30  Strefa Radości, w której będą taniec, świadectwa i wspólna zabawa.

19.00 – Strefa Chwały, której kulminacyjnym punktem będzie koncert uwielbienia w wykonaniu orkiestry symfonicznej oraz chóru trójmiejskich wspólnot.

– Tradycyjnie zatańczymy pod sceną na Długim Targu Poloneza, jako taniec zwycięstwa, radości i jedności – dodaje Wojciech Kruk, współorganizator. W latach ubiegłych dochodziło do rekordowej liczby 700 osób tańczących ten uroczysty i reprezentacyjny taniec narodowy na środku gdańskiego Starego Miasta.

Szczegóły

Data:
2015/06/04
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo