Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2015 – Konin // koncert uwielbienia Corpus Dei

2015/05/29

Darmowy
Boże Ciało 2015 - koncert Corpus Dei

Corpus Dei to koncert muzyki chrześcijańskiej organizowany w Koninie już po raz siódmy. Co roku mieszkańcy spotykają się, by w ten sposób uczcić święto Bożego Ciała. W tym roku odbędzie się 4 czerwca o godz. 19.00 na placu przed kościołem św. Maksymiliana Kolbego w Koninie. Gościem specjalnym wieczoru będzie zespół Siewcy Lednicy. Wstęp wolny.

 

Tradycyjnie zwieńczeniem koncertu jest Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której monstrancję z hostią wprowadzi wikariusz biskupi ks. proboszcz Wojciech Kochański. Ideą Corpus Dei jest refleksja nad naszą wiarą, życiem, relacją z innymi ludźmi, ale przede wszystkim z Bogiem. Jest to okazja do modlitwy i podziękowania Bogu za wszystko, co w życiu otrzymaliśmy.

Koncert Uwielbienia jest przedsięwzięciem łączącym różne środowiska we wspólnym działaniu. Organizatorami wydarzenia są: Parafia św. Maksymiliana Kolbego, Hospicjum im. Bł. St. Papczyńskiego w Licheniu Starym oraz Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej. Ponadto we współpracę, jak co roku, zaangażował się Koniński Dom Kultury oraz OSP Chorzeń. Patronat honorowy nad koncertem objął Biskup Włocławski Wiesław Mering, Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki oraz Starosta Koniński Stanisław Bielik.

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym i innymi koncertami uwielbienia w Boże Ciało – zapraszamy do dołączenia na facebooku: Koncerty Uwielbienia w Polsce – Boże Ciało 2015 >>>

Szczegóły

Data:
2015/05/29
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Konin – plac przed kościołem
Jana Pawła II 100
Konin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo