Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016 – Biała Podlaska // koncert Biała dla Jezusa

2016/05/26

Darmowy
Boże Ciało 2016 - Biała dla Jezusa

26 maja 2016 r. o 19.00 w uroczystość Bożego Ciała, w bialskim amfiteatrze (ul. Warszawska 12, Biała Podlaska) odbędzie się Koncert Uwielbienia Boga pod hasłem „ BIAŁA DLA JEZUSA ”. Uwielbienie poprowadzą Ewa Uryga oraz zespół Godzina Uwielbienia. Wstęp wolny!

 

To wyjątkowy koncert energetycznej muzyki chrześcijańskiej na wysokim poziomie artystycznym, który jest inicjatywą świeckich i duchownych ze wszystkich parafii miasta Biała Podlaska. Zaproszeni są wszyscy – niezależnie od wieku.  Zarówno Ci, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele, jak i Ci, którzy go wciąż poszukują. Wszystkich zaangażowanych w to dzieło łączy pragnienie służby Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary.

Wstęp wolny!!! Niezależnie od tego, czy jesteś jeszcze dzieckiem, czy masz już za sobą jakiś złoty jubileusz, na Koncert Uwielbienia każdy jest zaproszony! Mało tego, zaproszeni jesteśmy, aby tworzyć ten koncert, a nie tylko na nim być, ale również włączyć się w śpiew.

 

„Podczas koncertu Biała dla Jezusa chcemy z wielką radością, w tym szczególnym dla wierzących dniu, uwielbiać Pana Boga za Jego obecność wśród nas i dziękować mu za wszelkie otrzymywane łaski oraz wołać o pomoc Ducha Świętego. Swoją radość z obecności Boga będziemy wyrażać śpiewem i tańcem, momentami wyciszenia i zadumą. Spotkanie to ma również na celu ukazanie prawdy, że każdy jest ważny i potrzebny. Będąc częścią Bożego planu jest niezastąpiony w swej odrębności i człowieczeństwie.” – mówią organizatorzy.

Pod koniec spotkania nastąpi uroczyste wprowadzenie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wieczór Chwały zakończy się błogosławieństwem.

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Biała dla Jezusa
Strona internetowa:
http://bialadlajezusa.pl/

Miejsce

Biała Podlaska – Amfiteatr
Warszawska 12
Biała Podlaska, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.