Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016 – Gdynia // koncert uwielbienia FindMe+

2016/05/26

Darmowy
FindMe+ / Boże Ciało 2016 - Gdynia

Boże Ciało 2016 w Sercu Gdyni. Wyjątkowy Koncert Uwielbienia FindMe+ w plenerze – na placu św. Jana Pawła II (ul. Świętojańska) odbędzie się już 26 maja o godz. 15.00. Polecamy!

 

„Chcemy Was zaprosić na pełne chwały i mocy wydarzenie, w którym publicznie uwielbimy obecność Żywego Boga w nas, naszych rodzinach i naszym mieście. Scena stanie tuż koło Kolegiaty – miejsca codziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie – serca Gdyni. Nie zabraknie wyjątkowej atmosfery radości i mocy oraz dobrej muzyki, która będzie nośnikiem ewangelizacyjnego przesłania.” – zapewniają organizatorzy.

Oprawa koncertu została zaaranżowana specjalnie na tę okazję przez profesjonalnych muzyków wywodzących się z Gdyni i Trójmiasta. W muzycznym uwielbieniu poprowadzi nas trójka wspaniałych solistów –  Tomasz Więcek z Teatru Muzycznego w Gdyni, Paulina Grochowska z zespołu Kanaan oraz Magdalena Otczyk z Trójmiejskiego Uwielbienia, towarzyszyć im będzie 7 instrumentalistów oraz 9 osobowy chór.

„Pragniemy by koncert był czasem wzajemnego ubogacania, modlitwy, niezwykłego doświadczenia Bożej obecności oraz pięknym świadectwem dla wszystkim mieszkańców Gdyni.” – deklarują muzycy.

 

Szczegóły na http://findme-in-gdynia.pl/ oraz https://facebook.com/findmeingdynia/
boze_cialo_2016 750-100px

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Gdynia – pl. Jana Pawła II
Świętojańska
Gdynia, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.