Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016 – Opole // koncert uwielbienia

2016/05/26

Darmowy
Boże Ciało 2016 - Koncert Uwielbienia Opole

Kolejny Koncert Uwielbienia, który odbędzie się w Opolu 26 maja 2016 o godz. 19.30 niedaleko kościoła Przemienienia Pańskiego (osiedle AK, dawniej ZWM). Koncert organizowany jest przez Duszpasterstwo Akademickie Resurrexit, zespół Przecinek, Katolicką Odnowę w Duchu Świętym oraz Kurię Diecezjalną w Opolu. Patronat honorowy objął biskup opolski Andrzej Czaja.

 

Inspiracją pierwszego opolskiego Koncertu Uwielbienia był koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który już kilkanaście lat odbywa się w Rzeszowie. To stamtąd poszedł impuls, który sprawił, że w wielu miastach, właśnie wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała, spotykają się muzycy i ci, którzy kochają Boga i wspólnie uwielbiają Go. Do tych miast, oprócz Opola i Rzeszowa, należą także: Włocławek, Lublin, Gdańsk, Lubliniec… Czy to nie jakaś Sieć Wielbienia? Sieć Wielbienia Boga? Im większa sieć, tym większy połów!

 

boze_cialo_2016 750-100px

PREMIERA PŁYTY Z KONCERTU UWIELBIENIA 2015

Tegoroczny Koncert Uwielbienia połączony będzie również z premierą płyty z Koncertu Uwielbienia 2015. Na płycie znajduje się jedenaście utworów zarejestrowanych w czasie zeszłorocznego spotkania. Są to utwory czerpiące z bogatej tradycji muzyki chrześcijańskiej. Obok tak znanych kompozycji jak Oceans (Hillsong United) czy też 10 000 Reasons (Matt Redman) znajdziemy stare hymny sięgające swoimi korzeniami XVI wieku, w nowy sposób zaaranżowane i wykonane (Te Deum, O Piękny Jezu!, Przyjdź, radośnie śpiewaj pieśń!). Do płyty została dołączona broszura zawierająca słowa wszystkich utworów i bogatą kolekcję zdjęć z Koncertu.

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Odnowa w Duchu Św. Diecezji Glwickiej i Opolskiej
Strona internetowa:
jezuszyje.odnowa.org

Miejsce

Opole – os. Armii Krajowej
os. Armii Krajowej
Opole, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.