Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016 – Rumia // koncert Bogu – Chwała!

2016/05/26

Darmowy
Bogu - Chwała - Boże Ciało 2016

26 maja 2016 w Uroczystość Bożego Ciała na Stadionie Miejskim (ul. Adama Mickiewicza 49) w Rumi odbędzie się Koncert Uwielbienia „Bogu – Chwała!”. Podobnie jak w ubiegłym roku celem jest wspólne publiczne oddanie chwały Bogu poprzez modlitwę, słowo i śpiew. Start o 18.30. Pełną listę koncertów uwielbienia na Boże Ciało 2016 znajdziecie TUTAJ

 

W tym roku oprócz muzycznego uwielbenia, swoje świadectwo da Leszek Dokowicz, znany i wielokrotnie nagradzany reżyser filmów o tematyce chrześcijańskiej.

„Nasz zeszłoroczny Koncert zgromadził według szacunków rumskiego MOSiR-u blisko 2,5 tysięcy ludzi, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jest to dla nas znak, że jest potrzeba publicznego, radosnego wielbienia Boga wśród mieszkańców naszego regionu.” – mówią organizatorzy.

Na potrzeby organizacji Koncertu i podobnych wydarzeń ewangelizacyjnych powstało Stowarzyszenie Na Rzecz Ewangelizacji i Krzewienia Kultury Chrześcijańskiej „Bogu Chwała!”- „Pragniemy, aby ta forma ewangelizacji miała coraz większy zasięg. Zamierzamy utrzymać zarówno warunki, jak i wysoki poziom artystyczny.” – deklarują organizatorzy.
Swoim Patronatem Honorowym nas Koncert objął Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź, a także Starosta Wejherowski i Burmistrz Miasta Rumi. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.30 i potrwa ok 2 – 2,5 godziny. Współorganizatorem Koncertu jest MOSiR Rumia.
boze_cialo_2016 750-100px

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Boguchwała

Miejsce

Rumia – Stadion Miejski
Adama Mickiewicza 49
Rumia, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.