Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016: II Koncert Uwielbienia // Gorzów Wielkopolski

2016/05/26

 

Zapraszamy 26 maja 2016 w uroczystość Bożego Ciała do Gorzowa Wielkopolskiego. Odbędzie się tam II Koncert Uwielbienia. Rozpoczęcie 20.00. Miejsce: kościół pw. św. Wojciecha (ul. Gwiaździsta 12a). WSTĘP WOLNY

 

Koncert poprowadzi muzycznie zespół SERCE UWIELBIENIA i ks. Waldemar Grzyb. Wraz z zespołem wystąpią Kwartet Smyczkowy CON AMABILE oraz zaproszeni instrumentaliści.

 

Gorzów Wielkopolski, zainspirowany koncertem „Jednego Serca, Jednego Ducha”, chce iść w ślady Rzeszowa.
W roku ubiegłym (2015) koncert uwielbienia w Boże Ciało odbył się w Gorzowie Wlkp. po raz pierwszy i rozpalił serca zarówno wykonawców jak i uczestników koncertu.

 

 
W tym roku przyciągnie z pewnością jeszcze większą liczbę chętnych do uwielbienia Pana poprzez muzykę i śpiew.
Koncert organizuje Katolickie Stowarzyszenie KANAAN wraz z zespołem SERCE UWIELBIENIA.

 

boze_cialo_2016 750-100px

 

Nie możesz pojechać do Rzeszowa? Mieszkasz w okolicy Warszawy? Przyjdź do Bazyliki księży Salezjanów na III Uwielbienie na Pradze:

 

Zapraszamy na III UWIELBIENIE NA PRADZE 2016. Spotykamy się w Boże Ciało, aby uwielbiać Pana Jezusa. Gościem wydarzenia będzie zespół Soudarion (Debiut Roku 2015, Płyta Roku 2015). Organizatorem Uwielbienia jest Oratorium św. Jana Bosko oraz Fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Dołącz do wydarzenia na FB.

 

 

PROGRAM:

18.00 – EUCHARYSTIA
19.00 – UWIELBIENIE Z ZESPOŁEM SOUDARION
20:30 – SPOTKANIE Z ZESPOŁEM W ORATORIUM PRZY HERBACIE

 

 

Wspieraj już dzisiaj WARSZAWSKIE UWIELBIENIE NA PRADZE. – wejdź >>> Potrzeba 5 000 zł. na organizację tego wydarzenia. Nie bądź obojętny. Dzięki Tobie wielu może doświadczyć muzyki pełnej Mocy Ducha!Dla osób, które razem z nami „odpalą projekt” są przygotowane niespodzianki!

 

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Gorzów Wielkopolski, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo