Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Campo Bosco 2016 – Czerwińsk n/Wisłą – koncert Muodych Kotów

2016/08/25 - 2016/08/28

55 PLN
Campo Bosco 2016

Zapraszamy na koncert Muodych Kotów podczas Campo Bosco 2016 – już 27 sierpnia o 19.30. Wstęp po rejestracji na wydarzeniu. Polecamy też przyjazd na całe Campo w dniach 25-28 sierpnia. Aktualizowaną na bieżąco trasę Muodych Kotów znajdziesz tutaj >>>

 

Dobre hiphopowe płyty kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

25 sierpnia – czwartek

– rejestracja od godz. 13.00

18.00 – Kolacja

19.30 – UROCZYSTE OTWARCIE CAMPO BOSCO

20.00 – koncert zespou Roots Rockets

22.00 – Apel w Sanktuarium – Słówko na dobranoc księdza Inspektora Andrzeja Wujka SDB

00.00 – Cisza Nocna

Strefa 18+

Wieczorami w strefie 18 + przebywają osoby, które ukończyły 18 rok życia. Osoby te będą posiadały specjalne identyfikatory.

23.00 – Uroczyste otwarcie

Teatr ITP. spektakl pt. Moria (Sala teatralna)

MORIA to opowieść rozgrywająca się w cieniu ofiary Izaaka. Abraham nie wszystkim jawi się jako wielki mąż stanu. To człowiek, o którym różni ludzie mają często odmienne zdania. Wspomnienia, które rozgrywają się w kontekście podziału majątku po pogrzebie patriarchy, są okazją do spojrzenia na zmarłego z różnych stron. Izmael patrzy na swego ojca jak na wielkiego bohatera, Izaak zaś ciągle nie może zapomnieć matki – Sary, która nie mogła nigdy wybaczyć mężowi, że ten planował zabić swego syna.

Przywoływany w opowieściach Abraham i Sara – odgrywany jest przez kilkoro różnych aktorów. Oprócz nich pojawi się Faraon ze swoją świtą, jakby przeniesiony nagle z hawajskiej plaży, oraz Bóg przybywający pod postacią trzech aniołów (?) płynnie posługujący się łaciną.

Jakim był obraz ojca narodów przechowywany w pamięci potomnych oraz co z tym wszystkim wspólnego mają Szewc i Liczykrupa – będzie się można dowiedzieć z samego spektaklu okraszonego piosenkami i piękną wschodnią muzyką.

Uwielbienie – Modlitwa o dar rozumu i mądrości

2.00 – Cisza nocna

26 sierpnia – piątek

8.00 – pobudka

8.30 – modlitwy poranne – Lectio divina – ks. Przemek Kawecki SDB

9.00 – śniadanie

10.00I blok panelowy

Na poszczególne konferencje będzie można zapisać się w czwartek tuż po dokonaniu rejestracji na polu Campo BOSCO.

Scena Główna Stodoła – Strefa 18 +
10.00 – 10.30 – ks. Piotr Wyszyński SDB – Bóg, który jest Ojcem

10.30 – 11.30 – W imię Ojca… – Porozumienie cz. I

Program, złożony ze świadectw mówiących o działaniu Żywego Boga w naszych rodzinach, codzienności + opisująca to konkretnie muzyka i wizualizacje.

12.00 – 13.15  – W imię Ojca… – Porozumienie cz. II

Program, złożony ze świadectw mówiących o działaniu Żywego Boga w naszych rodzinach, codzienności + opisująca to konkretnie muzyka i wizualizacje.

10.00 – 11:30 – Michał Kaczor – instrumenty biblijne – pokaz

11:30 – Patryk Vega – Bycie chrześcijaninem to nie jest frajerstwo

Polski reżyser, pisarz, scenarzysta. Absolwent socjologii, który obronił pracę magisterską reżyserując serial dokumentalny Prawdziwe Psy, którego był również współscenarzystą. Reżyser filmów takich jak „Pitbull”, „Pitbull. Nowe Porządki” oraz „Służby specjalne”.

Sam o sobie mówi, że przestał szukać w życiu adrenaliny. Po awanturniczej przeszłości przyszedł czas na równowagę i wędrówkę w głąb człowieka. W swojej pracy stara się zrozumieć przestępców i odnaleźć ich jasną stronę, poznać tajemnicę człowieka.

Patryk Vega opowie o zmianie swojego życia i duchowości, a także o tym, jak to jest być po ciemnej i jasnej stronie mocy.

13.30 – Obiad

15.00 – I blok warsztatowy DUCH – KULTURA – MUZYKA

Lista warsztatów znajduje się tutaj

18.30 – Kolacja

20.00 – Wieczór uwielbienia – prowadzi ks. Jacek Szewczyk SDB + zespół Moja Rodzina

22.00 – Eucharystia z kazaniem pt. On chrzcić was będzie Duchem Świętym (Mk 1,8) – Ks. Przemek Solarski SDB

00.00 – Cisza nocna

Strefa 18+

Wieczorami w strefie 18 + przebywają osoby, które ukończyły 18 rok życia. Osoby te będą posiadały specjalne identyfikatory.

23.00 – Teatr ITP. spektakl pt. WIZYTA

Do jednego z biednych, zadłużonych miasteczek w Szwajcarii przyjeżdża z Ameryki bardzo bogata starsza pani, Klara Zachanassian. Miliarderka, która w przeszłości, po urodzeniu nieślubnego dziecka, została zmuszona do opuszczenia miasteczka, teraz pragnie wyrównać rachunki, zemścić się na jego mieszkańcach i dawnym kochanku, Illu. Wyznacza miliard nagrody dla tego, kto zabije Illa. Mieszczanie początkowo są oburzeni złożoną propozycją, ale z czasem zaczynają się na nią godzić. Humanistyczne ideały, wartość więzów międzyludzkich idą w zapomnienie. (Za “Słownikiem Encyklopedycznym – Literatura Powszechna” Wydawnictwa Europa. Wrocław 1999)

00.00 – The King’s Road

„Delikatna to muzyka z folkowym zacięciem. Piosenki The King’s Road są niczym miód na zbuntowane serca słuchaczy. Działają kojąco i odprężająco. Byłyby idealną ścieżką dźwiękową do wyjazdu za miasto, na łąkę, nad morze, nad jezioro, do lazu. Według mnie to muzyka bliska natury. Trochę w tym zimnej Islandii, trochę równie chłodnej Skandynawii i może odrobinę kanadyjskiej energii Loreeny McKennitt. Urzeka mnie minimalizm formy. Oszczędne granie i wyjątkowy wokal. Takiego klimatu piosenek nie powstydziłaby się sama Agnes Obel.”

Kamil Wicik – Radio Gdańsk

Uwielbienie

2.00 – Cisza nocna

27 sierpnia – sobota

8.00 – pobudka

8.30 – modlitwy poranne – Lectio divina – ks. Przemek Kawecki SDB

9.00 – śniadanie

10.00II Blok panelowy:

Na poszczególne konferencje będzie można zapisać się w czwartek tuż po dokonaniu rejestracji na polu Campo BOSCO.

Scena główna Stodoła – Strefa 18+
10.00 – 11.30 – Hiob – Świadectwo + koncert

Moje życie to nieustanna walka. Zmaganie z bólem, niesprawiedliwością, stratą. Jednak Hiobem stałem się w grudniu 2010 kiedy to doświadczyliśmy z Żoną największej możliwej straty. Straty naszego pierworodnego dziecka. Żona poroniła i tak w jednej sekundzie ze szczęśliwego Nieba trafiliśmy do otchłani piekła. Rzeczywistości w której nie ma się po co żyć, a pragnienie samozagłady, własnej śmierci nie odstępuje człowieka ani na krok. Tak było ze mną. Chciałem umrzeć razem z naszym dzieckiem. Życie nie miało sensu, ani żadnego celu. Boże Narodzenie było koszmarem, bo jak się cieszyć z czyichś narodzin, jak kilka dni wcześniej straciło się najbliższe życie. Był bunt, wściekłość, rezygnacja, same najgorsze emocje. Esencja rozpaczy jaka tylko można sobie wyobrazić. Wtedy też napisałem swój pierwszy w życiu hip-hopowy tekst. W tym czasie też mieliśmy taki przebłysk, że albo chwycimy się Pana Boga za rękę, albo umrzemy.

10.00 – 11.30 – dr Monika Waluś: Chrzest 966 – Aktualizacja 2016

12.00 – Eucharystia – śluby wieczyste Salezjanina – Sebastiana Marcisza SDB

13.30 – Obiad

15.00 – II blok warsztatowy: BĄDŹ AKTYWNY KREATYWNY

Lista warsztatów znajduje się tutaj

18.30 – Kolacja

19.30 – Support – Muode Koty

Świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko! HIOB, PAX, FALAMIR, KNOPEK, ROSA, DJ ANEM

20.00 – Cuba de Zoo

Cuba de Zoo to jeden z ulubionych zespołów dziennikarzy Radiowej Trójki. Zespół stanowi TRIO i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to bardzo w przypadku debiutanckiego albumu Rozkaz oraz na kolejnej płycie Trucizna. Koncerty Cuba de Zoo to potężna dawka energii i szczera radość grania. Obecnie zespół pracuje nad trzecim albumem oraz intensywnie koncertuje.

Cuba de Zoo to najlepsze co mogło wydarzyć się w polskiej muzyce, to przypomnienie tego czym powinny być bardzo dobre rockowe piosenki. Solidne gitarowe brzmienie, doskonała pulsująca sekcja, ujmujące chórki, charyzmatyczne, melodyjne wokale i co najważniejsze, niebanalne teksty w rodzimym języku, które naprawdę są „o Czymś”! (Mariusz Owczarek Polskie Radio „Trójka”)

Powiew świeżości na zatęchłej polskiej scenie. Poezja drogi, zaskakujące środki wyrazu i naprawdę ciekawy wokal dają piorunującą mieszankę!” (Darek „Maleo” Malejonek)

21.30 – Rock and Fire

Nie umiemy powiedzieć gdzie i kiedy powstaliśmy. Lubimy grać piosenki z polskim tekstem. Dzisiaj wiemy że współtworzymy ROCK and FIRE: ZIEMNIAK, CARLO, GARŚCIAK, KAPSEL, DOMINO. Pozdrawiamy.

00.00 – Cisza nocna

Strefa 18+

23.00 – Teatr ITP. spektakl pt. Faust (Sala Teatralna)

Jest to historia ambitnego reżysera, który pragnąc być ciągle na szczycie sławy poświęci wiele. Reżyserując widowisko będące barokową interpretacją „Fausta” J. H. Goethego nie zauważa, że sam zaczyna kroczyć jego śladami.

Wydaje się, że odpowiedź w kwestii granic naszej wolności jest znana – jednak każdy człowiek musi się sam przekonać o zgubnych losach złych decyzji. Świat Goethego, współczesny teatr i ponadczasowa przestrzeń niebiańsko-piekielna w miarę rozwoju akcji zaczynają się przenikać… Tak jak w życiu.

Uwielbienie

2.00 – Cisza Nocna

28 sierpnia – niedziela

8.30 – pobudka

9.00 – śniadanie

10.00 – Festiwal talentów – podsumowanie warsztatów

11.30 – Eucharystia na zakończenie Campo Bosco 2016 – kazanie ks. Przemek Kawecki SDB

13.00 – obiad, sprzątanie, rozjazd

 

ZAPROŚ MUODE KOTY NA KONCERT DO SIEBIE >>>

koncertTY_zaproszespol2_750-100

Szczegóły

Start:
2016/08/25
Koniec:
2016/08/28
Koszt:
55 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Salezjanie – Czerwińsk
Strona internetowa:
www.campo.bosco.pl

Miejsce

Czerwiński n/Wisłą
Czerwińsk nad Wisłą, mazowieckie Poland + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo