Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dobre Kino: Młoda Wiktoria – Warszawa / film na Dzień Kobiet

2017/03/08

10 PLN – 15 PLN
Młoda Wiktoria - Dobre Kino Dzień Kobiet

„Młoda Wiktoria” to prawdziwie kobiecy film, oparty o prawdziwą historię Wielkiej Królowej, który swoim przekazem nie zawiedzie także mężczyzn. Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3, Warszawa) zaprasza wszystkie Panie i Panów na pokaz filmu. 8 marca o godzinie 18.30, cena biletów: 10 zł PANIE / 15 zł PANOWIE. Bilety dostępne na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz stacjonarnie w sklepie Chrześcijańskie Granie.

 

Opowieść o młodzieńczych latach wyjątkowej królowej, której panowanie przeszło do historii jako „epoka wiktoriańska”. Już jako nastolatka Wiktoria potrafiła uniezależnić się od zaborczej matki oraz jej nieprzychylnego małżonka, a w miesiąc po 18 urodzinach została królową Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Wkrótce potem los postawił na jej drodze księcia Alberta i serce młodej monarchini zaczęło bić szybciej. Zdając sobie sprawę, że młodzieniec jako młodszy syn pomniejszego niemieckiego księcia nie śmiałby poprosić o rękę królowej Wielkiej Brytanii, Wiktoria postanowiła przejąć inicjatywę…

 

KUP BILET >>>

 

Tytuł Oryginalny: „The Young Victoria”
reżyseria: Jean-Marc Vallée
scenariusz: Julian Fellowes
gatunek: Historyczny, Melodramat
produkcja: USAWielka Brytania
premiera: 6 marca 2009 (świat)

8 marca (środa) A.D. 2017, g. 18:30, Dobre Miejsce wej. B, Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki , bilety 15 zł, dla pań rabat – bilet 10 zł. Film od 13 roku życia. Na Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 18:15. Bielty dostępne w internecie oraz stacjonarnie w sklepie Chrześcijańskie Granie (ul. Dewajtis 3, wejście B, I piętro) w godzinach pracy sklepu oraz na godzinę przed seansem.

Szczegóły

Data:
2017/03/08
Koszt:
10 PLN – 15 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo