Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dobre Kino: Teraz i w godzinę śmierci – Warszawa / 3 czerwca 2017

2017/06/03

15PLN
Teraz i w godzinę śmierci - różaniec film

„Ten film udowodni, że różaniec może wpływać na dzieje świata” – drugi pokaz niezwykłego filmu o różańcu „Teraz i w godzinę śmierci ” już 3 czerwca (sobota) 2017 o godzinie 15.00 w Dobrym Miejscu w Warszawie. Bilety w cenie 15 zł dostępne na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Film został wyprodukowany przez Stowarzyszenie Rafael na setną rocznicę objawień fatimskich.  Celem obrazu „Teraz i w godzinę śmierci” jest dotarcie z wiedzą o Różańcu do jak największej liczby osób, by udowodnić siłę tej modlitwy, która pomaga rozwiązać problemy, również te wagi światowej. Różaniec to sposób na zło – sposób, który otwiera Niebo i pomaga zmieniać nasze życie na lepsze. Stoi za nim ogromna liczba niesamowitych historii, obok których nie można przejść obojętnie.

Drugi pokaz, specjalnie dla widzów Dobrego Miejsca odbędzie się 3 czerwca o 15.00 (ul. Dewajtis 3, Warszawa). Bilety możecie kupić już teraz:

[Teraz i w godzinę śmierci – kup bilet]

Podczas gromadzenia dokumentacji do filmu „ Teraz i w godzinę śmierci ” reżyserzy odwiedzili różne rejony świata i zebrali wiele niesamowitych historii. Byli m.in. na Majdanie – tu poznali chłopaka, który w trakcie walk na barykadach znalazł zatopiony w błocie biały różaniec. Gdy go podnosił, przed tarczą wybuchły dwa granaty – gdyby nie osłona dzisiaj prawdopodobnie nie miałby nóg.

Reżyserzy dotarli również do młodego człowieka, amerykańskiego żołnierza marines, który został ciężko ranny w Afganistanie. Ewakuowany w dramatycznych okolicznościach z pola bitwy przeżył – jak twierdzi − tylko dzięki sile Różańca. Trzymał go cały czas w ręku, począwszy od postrzału w brzuch przez transport do szpitala, skomplikowaną operację, aż do pełnej rekonwalescencji.

Fotoreporterka dokumentująca tę nieprawdopodobną historię, zginęła niedługo później. Jej zdjęcia rannego żołnierza z różańcem w ręku były najlepszymi zdjęciami w całej jej karierze zawodowej − otrzymała za nie nagrodę Pulitzera. O tej historii napisały największe światowe media – dzienniki „Washington Post” i „Guardian” oraz telewizje NBC i Fox News. W filmie krakowskich reżyserów wystąpi zarówno żołnierz marines, jak i jego koledzy z oddziału, którzy zgodzili się dać świadectwo o wszystkim, co widzieli.

TERAZ I W GODZINĘ ŚMIERCI – RÓŻANIEC MA MOC:

3 czerwca 2017 (sobota), godz. 15:00, Dobre Miejsce, wejście B Aula im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Bilety w cenie 15 zł do nabycia on-line na stronie sklepu „Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie od 23 maja w Dobrym Miejscu wej. „B” w godz. pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz od 14:00 w dniu seansu.

 

Teraz i w godzinę śmierci - różaniec film

Miejsce: Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. „B” Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki
Wstęp: 15 zł
Link do strony www z biletami: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/p/E-BILET-film-Teraz-i-w-godzine-smierci-3-czerwca-2017-g.-15/898

Szczegóły

Data:
2017/06/03
Koszt:
15PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo