Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dobre Kino: Zerwany Kłos – Warszawa / Dobre Miejsce (1 października 2017)

2017/10/01

15 PLN
Zerwany Kłos - film Dobre Miejsce

Pokaz głośnego filmu „Zerwany Kłos” opowiadającego historię bł. Karoliny Kózkówny już 1 października 2017 o 15.30 w Dobrym Miejscu (Warszawa). Bilety w cenie 15 zł kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

Seans odbędzie się w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3, wejście B) w Warszawie i otwiera nowy cykl filmowy LUDZIE BOŻY, w którym będziemy mogli poznać życie najciekawszych świętych (i nie tylko!) Kościoła. Spotkanie filmowe poprowadzi filmoznawca, historyk IPN Jakub Gołębiewski.

Zobacz też: Jesienne promocje – odpocznij z Chrześcijańskim Graniem [ZNIŻKI]

ZERWANY KŁOS – OPIS FILMU:

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki? Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

KUP BILETY >>>

1 października (niedziela) 2017, godzina 15:30, film od 15 r.ż. Na Aulę wpuszczamy publiczność od 17:45. Bilety w cenie 15 zł (zniżkowe po 13 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny) do nabycia on-line na stronie sklepu „Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie od 5.09 w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia.

 

Szczegóły

Data:
2017/10/01
Koszt:
15 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo