Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dobroczyńca Roku 2017 – Warszawa / koncert charytatywny

24 lutego

40 PLN
Dobroczyńca Roku 2017

Już po raz drugi w Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie odbędzie się Koncert Charytatywny „DOBROCZYŃCA ROKU”. 24 lutego 2018 w Teatrze Oratorium (ul. Kawęczyńska 53). Będzie to okazja do podziękowań oraz podsumowania całorocznej pracy wielu osób. Szczegóły wkrótce.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” św. Jan Paweł II

Już po raz drugi Stowarzyszenie Oratorium im. św. Jana Bosko przy Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie, które jest Organizacją Pożytku Publicznego, pragnie wyróżnić i uhonorować statuetkami wszystkich tych, którzy w ubiegłym roku nieśli realną pomoc w tworzeniu oratoryjnego dzieła.

„Dziękujemy za dar serca jakim jest przyjaźń i nieoceniona pomoc w realizacji naszych celów. Dziękujemy w imieniu dzieci i młodzieży za wspieranie działań i inicjatyw Oratorium im. św. Jana Bosko przy Bazylice NSJ w Warszawie w roku 2017.”- piszą organizatorzy.

Głównym celem Oratorium jest niesienie pomocy w wychowaniu dzieci i młodzieży z warszawskiej Pragi. Nie posiadamy stałych subwencji na swoją działalność. Organizujemy czas wolny dla dzieci z dysfunkcyjnych rodzin, wyrównujemy szanse edukacyjne, wspieramy rozwój pasji sportowych i artystycznych. Wszystko to dzięki dobrej woli darczyńców oraz wolontariuszy,

Koncert wspiera PGNiG Termika. dziękujemy

DOBROCZYŃCA ROKU – BILETY:

Bilety/cegiełki (40 zł) można zarezerwować telefonicznie: 504 307 407 oraz 22 618 12 94 lub mailowo: teatr@oratorium.waw.pl.

Szczegóły

Data:
24 lutego
Koszt:
40 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej

Miejsce

Oratorium salezjańskie Kawęczyńska – Warszawa
Kawęczyńska 53
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.