Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Festiwal Nowe Spojrzenie 2018 – Bydgoszcz

2018/06/10

Darmowy
Festiwal Nowe Spojrzenie 2018

10 czerwca 2018 r. Bydgoszcz już po raz siódmy będzie gospodarzem unikalnego wydarzenia kulturalnego – Festiwalu Nowe Spojrzenie. Na jego scenie wystąpią uznani polscy muzycy, którzy dzięki różnorodności prezentowanych stylów, sprawią, że Festiwal będzie interesujący zarówno dla młodych, starszych jak i całych rodzin. Pojawią się m.in. Myslovitz i Krzysztof Cugowski.

W sali konferencyjnej na terenie Festiwalu odbędą się spotkania z przedstawicieli różnych środowisk, którzy swoją historią życia lub pasją potrafią zaintrygować i zmusić do myślenia i działania. Nie wszyscy będą czekać w sali – z wieloma będzie można porozmawiać pod gołym niebem.

„Na naszym Festiwalu jednego dnia na małym obszarze spotka się bardzo wiele osób, z których każda ma do pokazania światu coś niezwykłego. Zapewniamy, że każdy, kto do nas przybędzie, znajdzie dla siebie coś interesującego.” – piszą organizatorzy.

FESTIWAL NOWE SPOJRZENIE 2018 – co w programie?

Rozpoczęcie:

• 15:00 Wejście Marszu dla Życia i Rodziny

Duża scena:

• 15:10 Pro Dei
• 16:00 TATO
• 16:45 Gospelowe Warsztaty Uwielbienia – finał
• 18:00 Myslovitz
• 20:00 Krzysztof Cugowski

Sala konferencyjna:

• 15:00 – 18:00 Goście specjalni

Ponadto:

• 15:00 – 21:00 Piknik po Bydgoskim Marszu dla Życia i Rodziny
• 15:00 – 22:00 Możliwość wejścia na kopułę Bazyliki pw. św. Wincentego à Paulo

PRZEGLĄD NOWE SPOJRZENIE:

Festiwal Nowe Spojrzenie 2018 zaprasza zespoły muzyczne z Diecezji Bydgoskiej  (i nie tylko!) do udziału w Diecezjalnym Przeglądzie Muzycznym Nowe Spojrzenie. Zgłoszenia tylko do 18 marca, a nagrodą jest występ na scenie głównej Festiwalu!

Przegląd ma na celu animowanie kultury chrześcijańskiej w diecezji oraz promowanie dobrych wartości wśród młodych ludzi. Nagrodą główną w konkursie jest możliwość wystąpienia w tegorocznej 7. edycji ogólnopolskiego Festiwalu Nowe Spojrzenie 2018.

Z informacji, które uzyskaliśmy – konkurs jest otwarty także dla zespołów spoza diecezji bydgoskiej, tak więc zespoły z całej Polski mogą wziąć w nim udział.

Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową do 18 marca 2018. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.nowespojrzenie.com/konkurs

Szczegóły

Data:
2018/06/10
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Nowe Spojrzenie
Strona internetowa:
www.nowespojrzenie.com

Miejsce

Bydgoszcz – teren przy Bazylice
al. Ossolińskich 2
Bydgoszcz, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo