Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Good God – Lublin / trasa ON JEST [ BOŻE CIAŁO 2018 ]

2018/05/31

Darmowy
Good God trasa 2018

Ekipa Good God po wydaniu drugiego krążka „On Jest” rusza w trasę koncertową! Pierwszy występ odbędzie się w Boże Ciało 2018 w Lublinie podczas Koncertu Chwały. Wstęp wolny!

Good God to zespół reggae, wykonujący autorskie kompozycje. Nowa płyta pt. „On jest” została wydana 14 grudnia 2017 r. Jest to zbiór jedenastu utworów, z których większość z nich zamyka się w gatunku reggae. Znajdziemy tu utwory rootsowe, czy też dubowe oraz ciekawe połączenia takie jak reggae z hip-hopem, jazzem czy też rockiem.

„On jest” to dynamiczna, porywająca muzyczna podróż do krainy pulsującej reggae – pisał Marcin Jakimowicz w recenzji płyty w „Gościu Niedzielnym”

Zespół zdobył też Nagrodę Publiczności podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Debiuty 2015”.

GOOD GOD – O ZESPOLE:

Formacja powstała w 2011 roku w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Początkowo zespół tworzyli instrumentaliści: ks. Paweł Gołofit (wokal i gitara elektryczna), ks. Adrian Komorowski(instrumenty klawiszowe), Dawid Gołąb (gitara basowa), ks. Michał Kłysz (saksofon) i Franciszek Wróbel(perkusja). Z czasem zespół zasilił także 3-osobowy chórek żeński: Angelika Jędrzejowska, Agnieszka Zarębska oraz Aleksandra Pękala, co nadało zespołowi nową jakość. W czasie formacji seminaryjnej, 31 maja 2014 roku zespół wydał pierwszą płytę zatytułowaną „Droga ocalenia”, której nakład rozszedł się w ekspresowym tempie.

Good God - On jestKup płytę Good God – „On jest” na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Good God zespół

Szczegóły

Data:
2018/05/31
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Good God

Miejsce

Lublin – Plac Litewski
Plac Litewski
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo