Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Good God – trasa koncertowa jesień-zima 2018 / Polska

2018/09/07 - 2018/12/09

różny
Good God - Trasa koncertowa 2018

Good God po wiosenno-letniej trasie koncertowej nie odpoczywają. Już 7 września 2018 odbędzie się pierwszy koncert jesienno-zimowej trasy. Odwiedzą m.in. Chełm, Lublin, Siedlce czy też Opole Lubelskie.

Zespół wykonuje autorskie kompozycje, które można zamknąć w gatunku „chrześcijańskiego reggae”. Tworzą go kapłani oraz osoby świeckie. W swojej działalności pragnie wychodzić naprzeciw współczesnym potrzebom młodzieży oraz dorosłych i poprzez ewangelizacyjne koncerty, w których przeplata się Słowo Boże, świadectwa i mocna, koncertowa muzyka reggae, głosić Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.

GOOD GOD – TRASA KONCERTOWA 2018:

07 września – Chełm (Parafia Narodzenia NMP)
19 września – Lublin (KUL)
13 października – Kędzierówka (Parafia Św. Jana Chrzciciela)
23 listopada – Opole Lubelskie (OCK)
24 listopada – Siedlce (MOK)
09 grudnia – Lublin (Targi Lublin)

O ZESPOLE – GOOD GOD:

Good God to zespół, który powstał w 2011 roku w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Tworzą go: ks. Paweł Gołofit (wokal i gitara elektryczna), ks. Adrian Komorowski (instrumenty klawiszowe), Dawid Gołąb (gitara basowa), Michał Kłysz (saksofon), Franciszek Wróbel (perkusja) oraz 3-osobowy chórek żeński: Angelika Jędrzejowska, Agnieszka Zarębska oraz Aleksandra Pękala.

W 2014 roku zespół wydał pierwszą płytę „Droga ocalenia”, która rozeszła się w ekspresowym tempie. Utwory z tego krążka szybko zyskały popularność i przez długi czas podbijały czołowe miejsca radiowej „Listy z mocą”. Kolejnym sukcesem było zdobycie przez zespół Nagrody Publiczności podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Debiuty 2015”. 14 grudnia 2017 roku zespół wydał drugą płytę, pt. „On jest” [kupisz ją na www.chrzescijanskiegranie.pl], we współpracy z raperem chrześcijańskim Kolah czy też ks. Krzysztofem Kralką SAC.

Good God powraca z nową płytą “On jest”

Szczegóły

Start:
2018/09/07
Koniec:
2018/12/09
Koszt:
różny
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Good God

Miejsce

Polska
Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo