Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gospel Rain + Chór Trzech Dni – Triduum Paschalne 2017 / Lublin

2017/04/13 - 2017/04/15

Darmowy

Czas Triduum Paschalnego w tym roku już po raz drugi Gospel Rain będzie celebrować będziemy w Kościele Rektoralnym pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie. Po raz pierwszy jednak zespołowi towarzyszyć będzie Chór Trzech Dni – nowo powstała formacja wokalna, zapoczątkowana przez Grzegorza Głucha, lidera zespołu. Zapraszamy do 13 do 15 kwietnia 2017 do Lublina!

Jest to kontynuacja wieloletniej tradycji zespołu Gospel Rain, który każdego roku przygotowuje w Lublinie muzyczną oprawę liturgii TRZECH DNI – Triduum Paschalnego – a więc Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wigilii Paschalnej Wielkiej Soboty. W czasie tych najważniejszych w Kościele świąt, upamiętniających śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, chór Gospel Rain wraz z Chórem Trzech Dni poprowadzi oprawę muzyczną Liturgii, zwracającej się ku najważniejszym tajemnicom Odkupienia.

Program Triduum Paschalnego obejmuje:

–> Liturgię Wielkiego Czwartku / 13 kwietnia 2017 / godz. 18.00

–> Liturgię Wielkiego Piątku / 14 kwietnia 2017 / godz. 18.00

–> Liturgię Wielkiej Soboty / Wigilię Paschalną / 15 kwietnia 2017 / godz. 20.00

Nowo powstały chór wraz z chórzystami i muzykami Gospel Rain, wykona najpiękniejsze i jednocześnie najbardziej przejmujące utwory, upamiętniające mękę i śmierć Chrystusa. Oprócz pieśni pasyjnych, pojawią się pieśni chwały, liturgiczne części Mszy Świętej, a także hymny i pieśni na czas Wigilii Paschalnej. Wraz z nowym chórem, powstały nowe, niezwykłe aranżacje pieśni zarówno powszechnie znanych, jak i tych odkrytych na nowo. Wszystko po to, by jak najgłębiej przeżyć i upamiętnić czas męki, śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.

Szczegóły

Start:
2017/04/13
Koniec:
2017/04/15
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Gospel Rain
Strona internetowa:
www.gospelrain.pl

Miejsce

Lublin – kościół pw. św. Piotra Apostoła
Królewska 9
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo