Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gospel Rain – Lublin / koncert „Misericordiae Testis”

2017/04/22

Darmowy
Gospel Rain - koncert

Trwamy w radości Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa! W oktawie Wielkanocy, która od wielu lat jest związana ze Świętem Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na kolejne spotkanie, kolejne uwielbienie z GOSPEL RAIN. Koncert odbędzie się w Kościele p/w Piotra Apostoła w Lublinie już 22 kwietnia 2017 o 19.30. Wstęp wolny!

W sobotę 22 kwietnia, w wigilię Niedzieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert Gospel Rain zatytułowany „Misericordiae Testis” (Świadkowie Miłosierdzia). Program koncertu został specjalnie został ułożony na ten dzień. Składa się z najbardziej przejmujących pieśni i piosenek zespołu, które ogłaszają moc Bożej miłości, są świadectwem dotyku Ojcowskiego przebaczenia i miłosierdzia. Zaśpiewają piosenki pochodzące z dwóch ostatnich albumów koncertowych „N” i „Ogień”, pojawią się także piosenki do tej pory niezarejestrowane.

Nasz koncert jest częścią wielkiego święta Bożego Miłosierdzia, trwającego niemal przez cały weekend aż do niedzieli. W tych dniach do lubelskiego kościoła zostaną przywiezione relikwie Dwojga Świętych, piewców Bożego Miłosierdzia – św. Siostry Faustyny oraz św. Jana Pawła II. Serdecznie Was zapraszamy do uczestnictwa, wspólnego ogłaszania radości wielkanocnej!

Płyty zespołu Gospel Rain i inne dobre kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

Wstęp na koncert jest wolny.

Szczegóły

Data:
2017/04/22
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Gospel Rain
Strona internetowa:
www.gospelrain.pl

Miejsce

Lublin – kościół pw. św. Piotra Apostoła
Królewska 9
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo