Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Hiob – Docelowo (Warszawa) / spotkanie autorskie #NeverEndingStoryForGlory + niespodzianka

2017/05/12

Darmowy
Hiob - Docelowo

Już 12 maja o 20.30 w Docelowie (ul. Marszałkowska 34/50) pojawi się HIOB. I nie jako raper, ale jako autor grafik. Wystawa #NeverEndingStoryForGlory to seria rysunków, których bohaterami są święci, historie, które znamy z kart Pisma Świętego. Będzie też niespodzianka muzyczna – będzie to też premiera najnowszej płyty Hioba „Signum”. Wstęp wolny!

„Salut! Kiedy Bóg zamyka drzwi, to otwiera okna! Pod wpływem ograniczeń głosowych, niemożliwości Ewangelizacji werbalnej Stwórca uświadomił mi, że mam zdrowe ręce! Ale jak Ewangelizować rękami? Wtedy dał mi kartkę, długopis i powiedział: „RYSUJ”.

Autor: Tomasz „HIOB” Karenko (ur. 1980) / Mąż, Tatusiek, Muzykant, Idealista/Niepoprawny Realista, Buntownik / Pseudo-rysownik. Zobacz też: Pif-Paf – westernowy teledysk od Hioba
UWAGA!
Jest to Ewangelizacja z przymrużeniem oka, najczęściej na wesoło! Nie chodzi o walory estetyczne i takie tam. Bardziej określiłbym to co zobaczycie, rysunkami z nurtu „Sztuki Naiwnej” (Serio istnieje taka!). Chodzi o to, by się zatrzymać i z uśmiechem na ustach „rozkminić” jak najwięcej informacji/kodów tam zawartych.

Teraz nadchodzi też płyta „Signum”, która jest powrotem do bardziej tanecznych melodii. Jak możecie usłyszeć w nagraniu – będziecie mogli zdobyć ją już 12 maja

Szczegóły

Data:
2017/05/12
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Docelowo
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/docelowo.warszawa/

Miejsce

Docelowo / katolicka klubo-restauracja
Marszałkowska 34/50
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo