Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Hiob – Kraków // koncert razem z TAU

2015/02/14

25 PLN – 30 PLN

TAU / support HIOB - KrakówJuż  14 lutego 2015 (Walentynki) zobaczymy i usłyszymy Hioba w klubie Meta w Krakowie. Będzie występował przed TAU w ramach jego trasy koncertowej „Remedium Tour” promującą debiutancki album pt. „REMEDIUM”. Hiob zaprezentuje kawałki z najnowszego albumu 33 kroki i 12/12, a także ulubione z poprzedniego krążka „Styl Południowo – Wschodni”.

 

Tomasz „Hiob” Karenko – ur. 1980. Od ponad 15 lat z mikrofonem i długopisem w ręce. Zaczynał jak każdy graniem z kumplami po piwnicach i nagrywkach na kompie w latach 90’. Na scenie chrześcijańskiej od roku 2000. Grał w takich kapelach jak Signum Fidei (rock), Aaron (hardrock), Strefa Pracy Żurawia (acoustic), Nibyland Sound System (roots reggae), Los Karenos (cover pastiche band). Echo tych klimatów słychać na hiobowych płytach: „Styl Południowo – Wschodni” (2013), oraz „33 Kroki i 12/12” (2014). Hiob to powrót to chrześcijańskiego przekazu, odpowiedź na Boże wezwanie, spełnienie tęsknoty.

Hiob zrodził się z obumarłego ziarna, jakim była strata dziecka w grudniu 2010 r. Wtedy ujście bólu, cierpienia i refleksji nad życiem znalazło się w tekstach, które kolejno powstawały. Rozpacz i zwątpienie zamieniły Wiara, Nadzieja i Miłość. Bóg wyrwał go z rąk śmierci przez muzykę. Teraz z podniesioną głową mówi, ze sceny, że śmierci nie ma i że żaden człowiek nie jest nielegalny.

Płyty Tau „Remedium” oraz Hioba „33 kroki i 12/12” biorą udział w plebiscycie na Płytę Roku 2014 organizowanym przez ChrzescijanskieGranie.pl – zagłosuj już dzisiaj >>>

DATA: 14 lutego 2015 r. godz. 20:00
MIEJSCE: Klub Meta, ul. Jana Pawła II 78
ARTYSTA: TAU
SUPPORT: PTWDelta / HIOB
BILETY: 25 PLN, 30 PLN w dniu koncertu
DO NABYCIA: w klubie
WSTĘP: od 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie zostaną wpuszczone jedynie pod opieką rodzica!

 

ZOBACZ GDZIE JESZCZE ZAGRA TAU RAMACH TRASY REMEDIUM TOUR >>>

Szczegóły

Data:
2015/02/14
Koszt:
25 PLN – 30 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Bozon Records

Miejsce

Klub Meta
ul. Jana Pawła II 78
Kraków, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo