Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

IV Koncert Niepodległości – Warszawa // Jan Pietrzak, Wolski, Zelnik, Sienkiewicz, Lombard, Mazowsze

2015/11/09

65PLN - 75PLN
Koncert Niepodleglosci

Od czterech lat Towarzystwo Patriotyczne wspólnie z Janem Pietrzakiem organizuje Koncert Niepodległości. Jest to wyjątkowe wydarzenie – gromadzi całą plejadę artystów, działaczy patriotycznych i społecznych. W tym roku – 9 listopada 2015 o 19.00, IV Koncert Niepodległości odbędzie się w Dobrym Miejscu w Warszawie (ul. Dewajtis 3, wejście B), a publiczności zgromadzona w auli im. bł. Jerzego Popiełuszki będzie mogła bawić się przy występach Jana Pietrzaka, Marcina Wolskiego, Jerzego Zelnika, Kuby Sienkiewicza z Elektrycznych Gitar, zespołu Lombard oraz Mazowsza.

UWAGA! BILETY WYPRZEDANE!!!!

„Doroczny Koncert Niepodległości z udziałem gwiazd polskiej sceny teatralnej i muzycznej i kabaretowej . Jak co roku  podczas koncertu wręczone zostaną nagrody „Żeby Polska Była Polską”, przyznawane przez Kapitułę Towarzystwa Patriotycznego wybitnym Polakom za ich osiągnięcia.” – mówi Katarzyna Witkowska, organizator wydarzenia.

Towarzystwo Patriotyczne powstało z inicjatywy Jana Pietrzaka by wspierać sprawy, dzieła, ludzi dobrze życzących i służących Polsce. Działa w sferze szeroko pojętej kultury. Organizuje wydarzenia np. Polonez 3 Maja na pl.Zamkowym, Mobilizacja w rocznicę wybuchu wojny, Wiec poetów w obronie Adama Mickiewicza, Koncerty Niepodległości. A także wręcza doroczne nagrody „Żeby Polska była Polską” wybitnym twórcom.

 

Bilety na wydarzenie są do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie (ul. Dewajtis 3, wejście B, I piętro, tel. +48 22 561 01 22) od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 – 16.30. Ponadto kupić je będzie można podczas imprez w Dobrym Miejscu (aktualne wydarzenia: www.dobremiejsce.org) i innych. Zachęcamy do śledzenia informacji o miejscach gdzie można będzie kupić bilety na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

BILETY DOSTĘPNE TYLKO W SPRZEDAŻY STACJONARNEJ / NIE MA MOŻLIWOŚCI REZERWACJI BILETÓW!

 

Zapraszamy serdecznie!

Kiedy: 9 listopada (poniedziałek)

Godzina: 19.00

Gdzie: KCK Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, Warszawa

Cena: 75 zł (miejsca numerowane), 65 zł (dostawki)

 

Szczegóły

Data:
2015/11/09
Koszt:
65PLN - 75PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Towarzystwo Patriotyczne

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.