Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jednego Serca Jednego Ducha 2017 – Rzeszów / Boże Ciało 2017

2017/06/15

Darmowy
Jednego Serca Jednego Ducha 2017

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2017 to największy w Europie chrześcijański koncert uwielbieniowy. Co roku przybywa ok. 30-40 tys. i stale ta liczba rośnie. Wspólnie tworzą Rodzinę, która poprzez śpiew chwali swego Stwórcę! Start o 19.00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Wstęp wolny.

– Chcecie posłuchać dobrej muzyki ?
– Taak!!!
– To sobie zagrajcie sami! Bo człowiek naprawdę może być szczęśliwy tylko wtedy, gdy sam coś tworzy własnymi rękami.

W ten sposób, każdego roku w Boże Ciało Jan Budziaszek zaczyna koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Wszyscy zgromadzeni – na scenie i przed sceną – należą do uczestników i wykonawców koncertu. Wystarczy przyjść raz – a nie opuścisz już żadnego kolejnego! Nie wierzysz? Zobacz namiastkę na http://www.jednegoserca.pl/ !

„Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Wielbimy Boga za Jego obecność wśród nas. Chcemy budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze piosenki religijne. Dziękujemy za Jana Budziaszka – inspiratora Koncertu, za Marcina Pospieszalskiego – kierownika muzycznego, za artystów z całej Polski, muzyków i chór, za wszystkich uczestników i dobroczyńców Koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”. Zapraszamy do włączenia się we wspólne dzieło Koncertu.” – piszą organizatorzy

Zobacz też: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

Boże Ciało 2017

Szczegóły

Data:
2017/06/15
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Jednego Serca Jednego Ducha

Miejsce

Park Sybiraków – Rzeszów
Park Sybiraków
Rzeszów, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo