Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Tylko Ty – Jelenia Góra / koncert zespołu + warszaty

2016/10/16

Darmowy
Tylko Ty - koncert Jelenia Góra

W dniu 16 października o 19.15 zespół Tylko Ty zagra koncert w Jeleniej Górze (Bazylika św. Erazma i Pankracego). Będzie to jednocześnie występ kończący warsztaty „Bądźcie świadkami Miłosierdzia”, które odbędą się w dniach 14 – 16 października pod kierownictwem Huberta Kowalskiego. Warsztaty – koszt 10 zł, koncert – wstęp wolny.

W ramach obchodów XVI Dnia Papieskiego w Jeleniej Górze odbędą się warsztaty muzyczne, w dniach 14-16 października 2016 r. Organizatorem warsztatów jest Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego wraz z Publicznym Katolickim Gimnazjum u św. Pankracego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziały w tym wielkim jeleniogórskim wydarzeniu, które zakończy się wykonaniem koncertu oratoryjnego pt.: „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Podczas koncertu wystąpią między innymi stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz uczestnicy warsztatów.

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzącym zajęcia, a zarazem autorem programu oratoryjnego jest renomowany muzyk krakowski: Hubert Kowalski.


Zapisy są możliwe poprzez wysłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, adres, wiek) na adres: xmmariusz@gmail.com.


Koszt udziału w warsztatach to 10 zł (na cele organizacyjne). Istnieje możliwość zamówienia obiadu na sobotę i niedzielę (koszt jednego obiadu: 10 zł). Ze względów organizacyjnych zgłoszenia z uwzględnieniem posiłków organizatorzy trzeba przesłać do 12 października.
Organizatorzy zapewniają: materiały warsztatowe, dla chętnych noclegi w salach szkolnych (prosimy zabrać ze sobą śpiwór i karimatę), sprawy organizacyjne. Na śniadania i kolację proszę zabrać prowiant własny (do dyspozycji będzie wrzątek).  Na niedzielny występ owiązuje „strój galowy” w barwach bieli i czerni lub czerni.

Recepcja warsztatów oraz zakwaterowanie uczestników spotkania znajdować się będzie w Publicznym Katolickim Gimnazjum u św. Pankracego w Jeleniej Górze – Cieplicach przy ul. PCK 23 (obok kościoła pw. Matki Bożej Miłosierdzia).

 

Plakat_tylko_ty

Szczegóły

Data:
2016/10/16
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne

Miejsce

Jelenia Góra – bazylika św. Erazma i Pankracego
plac Kościelny 1/2
Jelenia Góra, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.