Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kanaan – Rumia / koncert „Trzy Sny”

2017/11/26

Darmowy
Trzy sny okladka

W niedzielę 26 listopada o g. 19:00 zespół Kaanan zagra koncert TRZY SNY w parafii pw. św. Józefa i św. Judy Tadeusza w Rumi (ul. Podgórna 1). Wstęp wolny.

Liderem zespołu i autorem utworów jest aktor Jakub Kornacki, a towarzyszą mu znani polscy jazzmani, tacy jak Cezary Paciorek czy Grzegorz Nadolny. Misją artystów jest tworzenie nowej kultury, opartej na wartościach humanistycznych i chrześcijańskich. Wizytówką programu jest utwór: Wojownik (nagranie premierowe) oraz Bossanova dla Mamy.

Zespół KANAAN zadebiutował w grudniu 2011. Do tej pory wystąpił m.in. na festiwalu Debiuty 2013 (Nagroda Jury, Nagroda Publiczności), na festiwalu Chrześcijańskie Granie (Złoty Krążek) i na Gospel Festiwal na zamku w Gniewie. Następnie zaprezentowali swój nowy materiał „Trzy Sny”, który niebawem ukaże się na płycie.

„Udowadniamy światu, że można być współczesnym artystą, wejść na scenę i… nikogo nie obrazić. Niepojęte! A jednak!” – mówi lider zespołu, Kuba Kornacki.

I nie są gołosłowni. W przypadku tego zespołu jedno jest pewne, że… nic nie jest pewne. Lider, Kuba Kornacki, wciąż kipi od pomysłów i co chwila sięga gdzie indziej. Wystarczy przesłuchać ich pierwszą płytę („Tato” – 2013), by zachłysnąć tą różnorodnością. Funk, pop, muzyka świata, bossa nova, calypso, jazz, a i zdarzyła się renesansowa ballada – gejzer stylów, gejzer pomysłów. A jeśli ktoś myśli, że w pierwszym krążku Kanaan pokazał całą swoją różnorodność – nic podobnego. O ile w płycie „Tato” można wyczuć przyprawy z całego świata, o tyle ich program „Trzy sny” – to podróż na inną planetę.

Zespół zagra w składzie:

Kuba Kornacki – śpiew
Maciej Afanasjew – skrzypce
Ireneusz Kaczmar – perkusjonalia
Grzegorz Nadolny – kontrabas
Mateusz Otczyk – gitara
Cezary Paciorek – piano

POMÓŻ WYDAĆ TRZY SNY:

JEŚLI CHCIAŁBYŚ DOŁOŻYĆ CEGIEŁKĘ DO TEGO DZIEŁA, PROSIMY CIĘ O WSPARCIE NASZEJ ZBIÓRKI, KWOTĄ, KTÓRĄ UZNASZ ZA STOSOWNĄ. MOŻESZ TO ZROBIĆ W PROSTY SPOSÓB NA STRONIE: https://zrzutka.pl/rry38v
WSZYSTKIM DARCZYŃCOM – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Zespół ma też specjalne oferty dla osób, firm i instytucji, które chcą wspomóc nagranie albumu – w tym wypadku proszą o kontakt z managerem projektu:
KATARZYNA LESZCZYŃSKA / TEL. 602636405 / E-MAIL: MANAGERKANAAN@GMAIL.COM.

Szczegóły

Data:
2017/11/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Kanaan

Miejsce

Rumia – Parafia św. Józefa i Judy Tadeusza
Podgórna 1
Rumia, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.