Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kannan – Lublin / koncert „Trzy sny”

2017/03/05

Darmowy
Trzy Sny - Kanaan

Już 5 marca 2017 Kanaan zagra w Lublinie! Koncert z programem „Trzy sny” odbędzie się w niedzielę o 20.00 w Archikatedrze Lubelskiej (ul. Królewska 10). Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, gdzie muzyka stanie się wehikułem, który zabierze nas w podróż. Dokąd? Tam gdzie stajemy wobec najgłębszych pragnień. I gdzie widzimy, że są one na wyciągnięcie ręki. Wstęp wolny!

„Trzy sny” – to tytuł najnowszego programu zespołu Kanaan, przygotowanego we współpracy z Filharmonią Kaszubską. W nowym programie usłyszymy trzech instrumentalistów: Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego i Macieja Afanasjewa. Teksty napisał Kuba Kornacki, kompozycje powstały wspólnie. Efektem tej pracy jest materiał pełen onirycznej poezji i zanurzony w muzycznym surrealistycznym sosie.

Zaglądamy za tą kurtynę, gdzie nasze sny mówią o nas więcej, niż moglibyśmy przeczuć. Ten program to nie tylko koncert, to duchowa podróż bez trzymanki – tak Kuba opisuje najnowsze dziecko formacji Kanaan. Premiera nowego programu odbyła się 14 września 2016 roku w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Formacja założona przez Kubę Kornackiego wystąpiła na Festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie, wygrywając wszystko co było do wzięcia. Pierwsza płyta, „Tato”, otrzymała na festiwalu Chrześcijańskie Granie 2013 status „Złotego Krążka”. Po wydaniu płyty w dużym składzie i z niezwykłą mieszanką stylów, teraz Kanaan schodzi w głąb, zagra bardziej kameralnie.

Chcesz zaprosić ich do siebie? Kliknij tutaj:

koncertTY_zaproszespol2_750-100

Szczegóły

Data:
2017/03/05
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Kanaan

Miejsce

Katedra Lubelska
Królewska 10
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo