Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kannan – Warszawa / koncerty „Trzy sny” w Oratorium

2016/12/04

Darmowy
Kanaan - Trzy sny

Już 4 grudnia 2016 Kanaan zagra w Warszawie! Koncert z programem „Trzy sny” odbędzie się w niedzielę o 19.00 w Oratorium św. Jana Bosko na ul. Kawęczyńskiej 53. Wstęp wolny!

„Trzy sny” – to tytuł najnowszego programu zespołu Kanaan, przygotowanego we współpracy z Filharmonią Kaszubską. W nowym programie usłyszymy trzech instrumentalistów: Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego i Macieja Afanasjewa. Teksty napisał Kuba Kornacki, kompozycje powstały wspólnie. Efektem tej pracy jest materiał pełen onirycznej poezji i zanurzony w muzycznym surrealistycznym sosie.

Zaglądamy za tą kurtynę, gdzie nasze sny mówią o nas więcej, niż moglibyśmy przeczuć. Ten program to nie tylko koncert, to duchowa podróż bez trzymanki – tak Kuba opisuje najnowsze dziecko formacji Kanaan. Premiera nowego programu odbyła się 14 września 2016 roku w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Formacja założona przez Kubę Kornackiego wystąpiła na Festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie, wygrywając wszystko co było do wzięcia. Pierwsza płyta, „Tato”, otrzymała na festiwalu Chrześcijańskie Granie 2013 status „Złotego Krążka”. Po wydaniu płyty w dużym składzie i z niezwykłą mieszanką stylów, teraz Kanaan schodzi w głąb, zagra bardziej kameralnie.

 

Chcesz zaprosić ich do siebie? Kliknij tutaj:

koncertTY_zaproszespol2_750-100

Szczegóły

Data:
2016/12/04
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej

Miejsce

Oratorium salezjańskie Kawęczyńska – Warszawa
Kawęczyńska 53
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo