Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert 20-lecia Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 – Warszawa

2017/11/04

39 PLN - 44 PLN
20lecie Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3

Specjalny koncert z okazji 20-lecia MALEO REGGAE ROCKERS i 2Tm2,3 z największymi przebojami zespołów! 4 listopada 2017 o 19.00 w warszawskiej Stodole. Przez ostatnie dwie dekady zespół Maleo Reggae Rockers wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie. Tego wieczoru nie zabraknie także muzyki rockowej z przesłaniem chrześcijańskim w wykonaniu 2Tm2,3. Bilety do kupienia w cenach 39 – 44 zł.

Już niebawem światło dzienne ujrzy nowa płyta MRR, z której premierowy materiał fani usłyszą właśnie w Stodole! To niezwykła gratka dla fanów zespołów, tym bardziej, że 2Tm2,3 już dawno nie koncertowali w pełnym składzie.

18:00 – otwarcie drzwi

19:00 – start koncertu

20-lecie Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 – bilety:

Przedsprzedaż – 39,00 zł (stojące)

Od 20 października – 44,00 zł (stojące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa: Stodola.pl, eBilet.pl, biletomat.pl, biletyna.pl, Eventim.pl, TicketPro.pl

O ZESPOŁACH:

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele. MRR jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. W kategorii płyta roku nominacje otrzymały „Rzeka Dzieciństwa” i „Wake Up” do nagrody „Fryderyki” oraz „Addis Abeba” do nagrody „Superjedynki”. Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na Świecie. Koncerty MRR to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

Liderem formacji Maleo Reggae Rockers jest Dariusz Malejonek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji niosących pomoc potrzebującym. Przez ponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnych zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3, Arka Noego. Urodzony buntownik o niepodrabialnej charyzmie i zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury i pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski.

2Tm2,3 to polski zespół muzyczny, grający muzykę rockową z przesłaniem chrześcijańskim, do której teksty w większości zostały zaczerpnięte z Biblii. Nazwa zespołu stanowi oznaczenie 3 wersu z 2 rozdziału drugiego listu św. Pawła do Tymoteusza. Od początku istnienia zespół, złożony z muzyków wykonujących w macierzystych grupach różne style muzyczne, tworzy w szerokim zakresie stylistycznym – od muzyki metalowej, przez hardcore punk, po reggae, folk rock, a nawet folk i elementy elektroniczne. Formacja ma na swoim koncie wydanie sześciu albumów studyjnych.

Szczegóły

Data:
2017/11/04
Koszt:
39 PLN - 44 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Warszawa – klub Stodoła
Batorego 10
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.