New Day - Pod Prąd

Mietek Szcześniak - Nierówni

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Koncert Debiuty 2017 – Warszawa

23 kwietnia

dobrowolna
Koncert Debiuty 2017

Już po raz siódmy wiosną 2017 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce odbędzie się Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. „Szukamy nowych i dobrych wykonawców, którzy będą miały szansę stać się Debiutem” – piszą organizatorzy. Koncert Debiuty 2017 odbędzie się 23 kwietnia o 17.00. Zaproszenia można zdobyć wpłacając na rzecz Fundacji „Chrześcijańskie Granie” dowolną kwotę. Więcej info: www.koncertdebiuty.pl

 

Znamy już dwa zespoły, które zagrają podczas koncertu: Rock and Fire (patrz: Rock and Fire zagra w Debiutach 2017!) oraz Tomek Jasiński Music. Jeszcze w lutym poznamy ostatni – trzeci zespół.

Debiuty odbędą się 23 kwietnia 2017 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Wydarzenie jest organizowane m.in. przez fundację „Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Soudarion oraz MUODE KOTY.

Dołącz do wydarzenia na facebooku.

Boża matematyka jest inna od tej wyuczonej w szkole. Jedną z podstawowych zasad jest #mnożenieprzezdzielenie. Co najważniejsze – zasada się sprawdza! Dlatego chcemy zaprosić Was do rozmnożenia dobra – pomóżcie zorganizować Koncert Debiuty 2017! Zostań mecenasem muzyki. Każdy kto wpłaci dobrowolną kwotę na rzecz organizacji KONCERT DEBIUTY 2017 IM. MONIKI BRZOZY otrzyma zaproszenie! Zapraszamy!‪#‎mnożymydobro‬

 

Do zdobycia zaproszeń wystarczą proste 3 kroki:

1/ WPŁAĆ DOBROWOLNĄ DAROWIZNĘ NA RZECZ FUNDACJI „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”

Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”
UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

2/ WYDRUKUJ POTWIERDZENIE PRZELEWU
3/ ODBIERZ ZAPROSZENIE – JUŻ WKRÓTCE PODAMY TERMINY ODBIORU (ul. Dewajtis 3, wejście B, Warszawa – www.chrzescijanskiegranie.pl)

 

Organizatorzy Debiutów 2017: Fundacja Chrześcijańskie Granie, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Partnerzy: Chrześcijańskie Granie – sklep i serwis

Muode Koty - Debiut 2016 na scenie

Szczegóły

Data:
23 kwietnia
Koszt:
dobrowolna
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja Chrześcijańskie Granie

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.