Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Muzyki Chrześcijańskiej – Rawa Mazowiecka

2018/06/03

Darmowy
Koncert Muzyki Chrześcijańskiej - Rawa Mazowiecka

3 czerwca 2018 o 15.00 obędzie się pierwszy Koncert Muzyki Chrześcijańskiej na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej. Zapraszamy serdecznie – wstęp wolny! Wydarzenie wpisuje się w przeżywanie Bożego Ciała.

Wydarzenie ma się wpisywać w cykl Koncertów Uwielbienia w całej Polsce, zainspirowanych Koncertem Jednego Serca Jednego Ducha z Rzeszowa. Ma
mieć zasięg min. diecezjalny. Na scenie wystąpią przyjaciele z Opola, są to artyści ,którzy od ponad 9-ciu lat Uwielbiają Pana podczas własnego dzieła – Koncert Uwielbienia Opole. ZOBACZ WIĘCEJ: Boże Ciało 2018 – koncerty uwielbienia (POLSKA)

Koncert ten powstanie dzięki środkom pozyskanym z wygranej w konkursie do Budżetu Obywatelskiego Miasta Rawa Mazowiecka.

„Na potrzeby rawskiego koncertu stworzyliśmy trzydziestoosobowy chór amatorów, składający się z rawian i nie tylko,ale przede wszystkim osób śpiewających sercem. Chórzyści są pod opieką profesjonalistów i doszkalają się razem z Chórem Corpus Christi z Opola. Mamy nadzieję i pragniemy ,że ten pierwszy Koncert Uwielbienia w Rawie, będzie tylko początkiem Wielkiego Dzieła Ducha Świętego. Wydarzenie zostało pobłogosławione i objęte Patronatem Honorowym przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Andrzeja Franciszka Dziubę” – mówią organizatorzy.

Koncert Muzyki Chrześcijańskiej – w pomoc zaangażowany jest Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, MDK w Rawie Maz, który jest dysponentem środków budżetu, Stowarzyszenie Chrześcijanin 24 h.

Szczegóły

Data:
2018/06/03
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Zamek Książąt Mazowieckich – Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo