Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Lusów // koncert zespołu 33

2015/09/13

Serdecznie zapraszamy na wspólne wielbienie, modlitwę, mszę św.,koncert z zespołem 33 już 13 września w parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej i św. Jakuba Apostoła w podpoznańskim Lusowie (ul.poznańska 2). Koncert odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18.00

 

ZAPROŚ ZESPÓŁ 33 NA KONCERT,SPOTKANIE:

Dawid Korczyński, +48 696395756

d.korczynski@itmc.com.pl

 

Powstały w 2007 roku Zespół 33 tworzą muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści „33” są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich zespołach jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

 

Premiera  debiutanckiego albumu zespołu 33 ” Jezus Królem Chwały” odbyła się we wrześniu 2013 roku. Krążek składa się z autorskich kompozycji i tekstów inspirowanych fragmentami Pisma Świętego. Płyta utrzymana jest w przyjemnym dla ucha stylu, zawierającym elementy popu, jazzu i muzyki gospel. Dużą rolę odgrywają także odniesienia do muzyki wielbienia oraz klimatów praise i worship, dominujących we współczesnej muzyce chrześcijańskiej (CCM).

 

Kup płytę zespołu 33 na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Szczegóły

Data:
2015/09/13
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Lusów, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo