Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Luxfest 2017 – Poznań / Luxtorpeda, Kękę, Kazik, Pawbeats, Arka Noego, Za Wolność (7 października 2017)

2017/10/07

49 PLN - 60 PLN
Luxfest 2017 plakat

LuxFest 2017 to już kolejna edycja wyjątkowego festiwalu rockowego dla całych rodzin.  To jedyne takie wydarzenie w Polsce. Zagrają m.in. Luxtorpeda, Kazik, Kękę, Arka Noego oraz inni. Bilety w cenie 49 zł/60 zł (dzieci do lat 3 – za darmo, pozostałe 20 zł/30 zł). 

LuxFest to jedyna impreza, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych. Szósta edycja Luxfestu odbędzie w Poznaniu 7 października 2017. Bilety w cenie 49 zł (przedsprzedaż) oraz 60 zł. Dzieci płacą taniej. Kupicie je na http://luxfest.net/bilety

Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

Zobacz też: Jesienne promocje – odpocznij z Chrześcijańskim Graniem [ZNIŻKI]

LuxFest 6 to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. Od kilku lat LuxFest poza warstwą muzyczną, wyróżnia się także publicznością, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe.

LUXFEST 2017 – ZESPOŁY:

7 października 2017 (wejście od godziny 12.00):

Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band (Marcelina, Quebonafide, VNM,HuczuHucz, Buka, Dwa Sławy)
Kazik i Kwartet ProForma
Luxtorpeda OFFICIAL
KęKę Radom
ARKA NOEGO OFFICIAL
Za Wolność – Poznańska Piątka

LUXART – STREFA DLA DZIECI:

Od 12.00 do 18.00 dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami będą mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w super warsztatach:

– LuxArt jest Rodzinną Strefą Sztuki i nieodłączną częścią festivalu LuxFest.

LuxArt to rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży zorganizowane w foyer poznańskiej Areny i na zewnątrz (o ile pogoda dopisze). Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru.

 

 

Luxfest 2017 – ceny biletów:

(przedsprzedaż / od 1 października):

  • 49zł / 60zł – normalny
  • 20zł / 30zł – dzieci od 3-10 lat
  • wstęp wolny – dzieci do lat 3

Gdzie kupić? Sprawdź na: http://luxfest.net/bilety

 

 

za: mat.promocyjne

Szczegóły

Data:
2017/10/07
Koszt:
49 PLN - 60 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Luxfest
Strona internetowa:
www.luxfest.net

Miejsce

Arena Poznań
Wyspiańskiego 33
Poznań, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.