Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Luxfest w Toruniu 2017 – Edycja Mikołajkowa

2017/12/09

Darmowy
Luxfest w Toruniu 2017

LuxFest w Toruniu vol.3 – edycja mikołajkowa to wyjątkowy darmowy festiwal – organizowany w ramach toruńskiego Budżetu Partycypacyjnego – przeznaczony dla całych rodzin z dziećmi, jak i dla fanów muzyki rockowej, alternatywnej i hip hopowej! Wszystko to 9 grudnia 2017 w Arenie Toruń (ul. Bema 73-89). Wstęp – bezpłatne wejściówki.

Część koncertowa festiwalu LuxFest zacznie się od godziny 14:30 koncertem Arki Noego. Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej: www.luxfest.net/torun

Wystąpią:
– Organek
– Fisz Emade
– TSA
– Luxtorpeda OFFICIAL
– ZŁE PSY oficjalna strona
– ZEUS
– ARKA NOEGO OFFICIAL

Data: 9 grudnia 2017
Miejsce: Arena Toruń (ul. Bema 73-89)
Start strefy LuxArt: 12:00
Start koncertów: 14:30
Strona WWW: www.luxfest.net/torun

LuxFest to festiwal, który na dobre zagościł już w kulturalnym kalendarzu miasta. Wydarzenie po raz trzeci odbywa się ze środków Budżetu Partycypacyjnego Torunia. W tym roku festiwal odbywa się na sali widowiskowo-sportowej Toruń Arena. Pomysłodawcą festiwalu LuxFest jest zespół Luxtorpeda, który organizuje festiwal w Poznaniu od 6 lat.

LUXFEST W TORUNIU – WEJŚCIÓWKI:

Online: Dystrybucja online: https://abilet.pl/impreza/luxfest-3-4091

Stacjonarnie:
Darmowe wejściówki dostępne są w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta i Kamienica Inicjatyw (ul. Kopernika 22). Każda osoba może pozyskać 3 bilety. Rodziny z Toruńską Kartą Dużej Rodziny mogą odebrać bilety dla wszystkich posiadaczy karty.

Wejściówki warto odebrać wcześniej, bo to gwarantuje udział w wydarzeniu. W dniu koncertu wstęp będzie wolny, ale w ramach dostępności miejsc.

RODZINNA STREFA SZTUKI LUXART

LuxFest to jedna z niewielu imprez rockowych, na których mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej Rodzinnej Strefy Sztuki LuxArt. Na rodziny czekają rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży. LuxArt odbywać się będzie niezależnie od koncertów i skierowana jest dla najmłodszych oraz ich rodziców. Start strefy już o godzinie 12.00.

– Wymyśliliśmy LuxFest po to, by fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze uczestniczy zarówno w koncertach rockowych, folkowych i hip-hopowych.

„LuxFest w Toruniu vol.3 – edycja mikołajkowa” sfinansowany jest z Budżetu Partycypacyjnego Torunia.

Organizator: Miasto Toruń
Partnerzy: Fundacja LuxFest, Archipelag Inicjatyw

Szczegóły

Data:
2017/12/09
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miasto Toruń

Miejsce

Arena Toruń
Bema 73-89
Toruń, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.