Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Malchus – Ulster // Elements of Rock

2015/03/13

Malchus - koncert w Ulster

Zespół potwierdził również pierwszy występ w ramach koncertów promujących nową płytę. 13 marca Malchus odwiedzi malowniczą Szwajcarię, a dokładnie zagra na międzynarodowym festiwalu w Uster „Elements of Rock”.

 

Elements of Rock to jeden z największych rockowo-metalowych festiwali odbywających się w Szwajcarii organizowany od 11 lat. W tym roku oprócz Malchusa zagrają m.in. HB (Finlandia), Narnia (Szwecja). Frosthardr (Norwegia), Sleeping Romance (Włochy). Warto dodać, że zespół śpiewa w języku polskim co jest ewenementem jeżeli chodzi o polskich wykonawców koncertujących poza granicami naszego kraju.

15 grudnia 2014 ukazała się czwarta płyta zespołu Malchus zatytułowana „Dom Zły”. Na krążku znajdziemy 10 mocnych, rockowych utworów z pięknymi, sentymentalnymi melodiami. Teksty dotyczą sfery duchowej oraz wpływu życia duchowego na życie doczesne. Płyta pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

Już teraz możesz kupić płytę w naszym sklepie >>>

Bilety na koncert można kupić na stronie www.elementsofrock.ch

 

Szczegóły

Data:
2015/03/13
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Elements of Rock
Strona internetowa:
www.elementsofrock.ch

Miejsce

Ulster
Szwajcaria + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo