Mietek Szcześniak - Nierówni

Promienie Ciszy CD

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Marcin Wargocki – Docelowo (Warszawa) / koncert „GPS na Niebo”

2017/06/29

15 PLN
Marcin Wargocki - GPS na Niebo

Zapraszamy na kolejny koncert Marcina Wargockiego do Docelowa (Warszawa). Już 29 czerwca o godzinie 20.30 zagra swoje utwory z płyty. GPS NA NIEBO. Bilety: 15 zł. w tym herbata. Dla grupy 10 osobowej – bilety po 10 zł.

Marcin Wargocki skomponował muzykę do wszystkich utworów, które znalazły się na debiutanckiej płycie. Teksty w części napisał sam muzyk, kilka jest autorstwa świętej Matki Teresy z Kalkuty i świętego ojca Pio, zaś tytułowy „GPS” to dzieło Piotra Oracza.

Marcin Wargocki muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Przygodę z gitarą rozpoczął mając czteraście lat, sam się uczył na niej grać. Pewien potencjał musiał zauważyć w nim jego polonista, który zaprosił Marcina do wzięcia udziału w przedstawieniach, na których to grał i śpiewał różne polskie piosenki. Tak zetknął się z zespołem Stare Dobre Małżeństwo, który mu zaimponował i który pokochał, a miłość ta trwa do dziś.

Obecnie Marcin ma trzydzieści osiem lat, ma żonę i trójkę dzieci. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w pewnej włoskiej firmie. Miłość i pasja do muzyki jest w nim cały czas.

W Józefowie, gdzie obecnie mieszka, prowadzi „Scholę Dzieci Bożych” przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej. Zespół ten zdobył trzy wyróżnienia za własną twórczość na Festiwalu Sacrosong, który odbywa się w Otwocku-Kres

Premiera płyty odbyła się wiosną 2017 roku. To już drugi występ Marcina w Docelowie.

Szczegóły

Data:
2017/06/29
Koszt:
15 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Docelowo
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/docelowo.warszawa/

Miejsce

Docelowo / katolicka klubo-restauracja
Marszałkowska 34/50
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.