Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mate.O/TU & Gospel Rain – Lublin / koncert „Król Wszechświatów”

2018/04/07

25 PLN
koncert Mate.O i Gospel Rain Król Wszechświatów

Serdecznie zapraszamy na koncert MATE.O / TU & GOSPEL RAIN, który odbędą się już 7 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w Auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie! Bilety w cenie 25 zł.

To będzie naprawdę niezwykłe wydarzenie! Po raz pierwszy Mate.O pojawi się wraz z zespołem na Lubelszczyźnie w ramach najnowszej trasy koncertowej Totalne Uwielbienie. U boku Mate.O pojawi się również dobrze znany chór Gospel Rain. Podczas koncertu wykonane zostaną premierowe utwory z najnowszej płyty, choć nie zabraknie także najsłynniejszych utworów z pierwszych płyt, takich jak: Przyjaciela mam, Jesteś dobry czy Panie nasz.

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 – Warszawa

Mate.O/TU – to nowy zespół Mateusza Mate.O Otremby, który wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. TU to skrót od Totalnego Uwielbienia. Autor ponownie pisze współczesne pieśni uwielbienia, które podobnie jak poprzednie jego piosenki rozpalają polaków do uwielbienia Chrystusa. Od początku 2016 roku Mate.O zaczął współpracę ze świetnymi muzykami, którzy współtworzą projekt TU. 9 czerwca 2017 roku ukazała się nowa płyta Mate.O / TU pt. „Król wszechświatów” [KUP TERAZ]. Na płycie znalazło się 9 premierowych kompozycji m.in. „Król wszechświatów”, „Chrystus panuje” czy „Wszystko poddane jest”.

Gospel Rain to kilkudziesięcioosobowy zespół, tworzony przez charyzmatyczny pop-gospelowy chór, wspierany przez znakomitych solistów i instrumentalistów. To zespół o niezwykłej energii i spontaniczności koncertowej, która objawia się w autentycznym, żywym kontakcie z publicznością. Gospel Rain jest jednym z najstarszych zespołów w Polsce, stworzonych z chrześcijańskiej inspiracji. Założycielem i liderem zespołu jest Grzegorz Głuch – kompozytor, aranżer, wokalista, animator środowiska muzyki gospel. POLECAMY PŁYTĘ „OGIEŃ’ [KUP TERAZ]

KONCERT Król Wszechświatów – DATA:

7 kwietnia 2018 roku / godz. 18.00

MIEJSCE: Aula Kardynała Stefana Wyszyńskiego / Katolicki Uniwersytet Lubelski / ul. Aleje Racławickie 14

BILETY:

Cena: 25 zł

Rezerwacja:
603 328 962 / 511 192 505
organizacja@gospelrain.pl

Sprzedaż:
Księgarnia Św. Pawła / ul. Królewska 6, Lublin

Szczegóły

Data:
2018/04/07
Koszt:
25 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Gospel Rain
Strona internetowa:
www.gospelrain.pl

Miejsce

KUL – Lublin
Aleje Racławickie 14
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo