Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Muode Koty: Hiob, PAX, Dj Anem – Chocznia / koncert profilkatyczny

2015/11/26

Darmowy
Muode Koty - teledysk

Już 26 listopada (czwartek) 2015 o godz. 16.00 Hiob, PAX i Dj Anem (czyli dużą część składu MUODYCH KOTÓW 🙂 pojawią się w Szkole Podstawowej w Choczni. Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

„Muode Koty” to świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko!

 

 

Hiob zebrał czterech młodych raperów – Pax-a, Falamira, Knopka i Dj Anema – połączył w jedną ekipę i korzystając ze swojego doświadczenia chce wprowadzić ich na szerokie wody sceny muzycznej.

koncertTY_zaproszespol_750-100

Szczegóły

Data:
2015/11/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

MUODE KOTY

Miejsce

Szkoła Podstawowa – Chocznia
Chocznia, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo