Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Muode Koty – Warszawa (DOCELOWO) / prapremiera płyty IMPULS

2017/04/22

Darmowy
Impuls - Muode Koty

Prapremiera płyty IMPULS zespołu Muode Koty odbędzie się 22 kwietnia o 19.00 w Docelowie przy ul. Marszałkowskiej 34-50 (Warszawa), natomiast premiera 23 kwietnia w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

Płytę wydaje Fundacja „Chrześcijańskie Granie” – będzie to jednocześnie cegiełka na rzecz działania Fundacji. Wpłacając na konto fundacji (sugerowana kwota: 30 zł lub więcej) albo wrzucając potrzebną kwotę do puszki, będzie można otrzymać płytę „Impuls”.

Muode Koty to ekipa pięciu młodych raperów, którzy wspólnie poruszają każdą publiczność. Zostali wybrani Debiutem 2016 i ruszyli w trasę koncertową. Zagrali m.in. na Festiwalu Gospel w Gniewie, koncercie Bądź jak Jezus 2016 w Mysłowicach i wielu innych miejscach.

” Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko!” Zobacz też: Diamenty szlifowane w rytmie rapu [wywiad]

Zostali wybrani Debiutem Roku 2016… a dzięki koncertom już niedługo trzeba będzie zmienić opis grupy. Pojawiają się na coraz większych scenach (Festiwal Gospel w Gniewie, Bądź jak Jezus w Mysłowicach.

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/190153921500261/

ZORGANIZUJ KONCERT MUODYCH KOTÓW W SWOIM MIEŚCIE:

ZADZWOŃ: 513 844 481
NAPISZ: FUNDACJA@CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Muode Koty

 

Szczegóły

Data:
2017/04/22
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Fundacja Chrześcijańskie Granie

Miejsce

Docelowo / katolicka klubo-restauracja
Marszałkowska 34/50
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo